Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Skala Panagia

Oblast
Typ letoviska Klidné
Městečko Skala Panagia se nachází na východním pobřeží ostrova Thassos, zhruba 14 kilometrů vzdálené od hlavního města Limenas.
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Skala Panagia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Skala Panagia - Chrissi Ammoudia

Skala Panagia je mladé městečko, vytvořené výlučně pro potřeby turistů, kteří tuto lokalitu vyhledávají pro její krásnou pláž a nádherný panoramatický výhled, který je ještě umocněn tím, že toto malebné místo je sevřeno vysokým pohořím. I když jde o letovisko vytvořené v nedávných letech, vyvíjí se neskutečně rychlým tempem. Nová ubytovací zařízení zde rostou doslova jako houby po dešti a nabídka zde poskytovaných služeb je opravdu široká.

Turistická vybavenost

Skala Panagia je doslova poseta tavernami, restauracemi, bary a obchůdky, lišky zde rozhodně nedávají dobrou noc. K dispozici je i taxi služba, půjčovny automobilů i motorových člunů. Do městečka zajíždí pravidelná autobusová linka z hlavního města, které je vzdálené pouhých 14 kilometrů.

Pláž

Jedna z nejkrásnějších pláží ostrova Thassos se nachází právě zde. Písečná, více než dva kilometry dlouhá pláž, (některé zdroje uvádí až 4 kilometry) Golden Beach s azurově modrým mořem je každoročně lákadlem pro tisíce turistů z celého světa.

Tipy na hotel v letovisku Skala Panagia

Emerald

50 studií K rozlehlému apartmánovému komplexu se klikatí široká serpentina přímo z pobřežní promenády v centru letoviska Skala Panagia. Pod komplexem se jako na dlani rozprostírá celé letovisko a za domem voní hustý svěží les a 200 let starý olivový sad. Do členitého terénu je vynalézavě umístěný bazén s barem, s otevřeným panoramatickým výhledem na třpytící se mořskou hladinu a celé údolí. Na vyhledávanou písečnou pláž stačí ujít 250 m, k nejbližší restauraci a k supermarketu jen 100 m.

1.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---