Bonusy

3 min.

Nejvýhodnější koupě zájezdu - vyberte si vlastní bonus

Nepřinášíme vám jen velké množství detailních informací o jednotlivých místech v Řecku a na řeckých ostrovech, o hotelech nebo o zájezdech, ale také vám nabízíme možnost zakoupit u nás zájezdy všech cestovních kanceláří opravdu nejvýhodněji.

Po obdržení každé rezervace ověřujeme u cestovní kanceláře jak dostupnost zájezdu, tak aktuální ceny a slevy, takže se nemůže stát, že byste zájezd koupili dráž, než u CK nebo jiného prodejce. Dokonce vám poskytujeme i extra slevy za online rezervace, které ne každý prodejce klientovi přizná.

Ovšem jen zde můžete získat mnoho zajímavých věcí zdarma navíc

Jako poděkování za zakoupení zájezdu přes tyto stránky Vám nabízíme mnoho bonusů, ze kterých si vybere opravdu každý.

Tak tedy, zdarma k jakémukoliv zájezdu si můžete vybrat bonus:

Silniční mapa

Pokud si vyberete tento bonus, dostanete od nás úplně zdarma kvalitní silniční mapu. V průvodcích bývá více informací, ale mapy bývají méně podrobné. Pokud chcete cestovat po hlavních památkách a zajímavostech, tak většinou stačí. Pokud chcete cestovat a jezdit v místě pobytu více a poznávat i méně známá a méně přístupná místa, je lepší volba silniční mapa. Mapu Vám zašleme poštou na Vámi zadanou adresu.

Turistický průvodce

Pokud si vyberete tento bonus, dostanete od nás úplně zdarma kvalitního turistického průvodce z oblasti Vašeho pobytu. V průvodcích bývá mnoho zajímavých informací a tipů na výlety, ale zase málokdy obsahují podrobné mapy. Pokud se chcete o místě své dovolené dozvědět co nejvíce a dobře se na ni připravit a chcete cestovat hlavně po hlavních památkách a zajímavostech, tak je průvodce optimální volba. Pokud chcete cestovat a jezdit v místě pobytu více a poznávat i méně známá a méně přístupná místa, je lepší volba silniční mapa. Průvodce Vám zašleme poštou na Vámi zadanou adresu.

Ochutnávka světových vín a sýrů

Máte rádi víno? Pokud ano, jistě Vám přijde vhod tento dárek - volná vstupenka na řízenou degustaci vín a ochutnávku sýrů. Vstupenka samozřejmě zahrnuje nejen ochutnávku, ale i tombolu a talířek se základním vybavením pro degustaci. Ochutnávka je spojena s možností nákupu vybraných vín za výhodné ceny. Počet vstupenek ke každému zájezdu záleží na jeho ceně, degustace probíhají jednou až dvakrát týdně v restauraci Zorbas v centru Prahy.

Extra sleva

Na každý zájezd Vám jako bonus nabízíme Extra slevu ve výši 1-3% z ceny zájezdu. Výše Extra Bonusu záleží na ceně zájezdu, pořádající CK a dalších podmínkách. Přesnou částku Vám vyčíslíme vždy v kalkulaci pro konkrétní hotel a termín. Stačí zakliknout tuto volbu a slevu Vám vyčíslíme v potvrzení kalkulace.

Slevy v půjčovnách aut

Pokud rádi trávíte dovolenou aktivně a plánujete si v místě pobytu zapůjčit auto, nabízíme Vám k zájezdu slevu na půjčovném ve výši 5 - 10% u půjčoven aut na řeckých ostrovech Krétě, Korfu a Rhodos.

Čtěte také: Asociace

Naše tipy na zájezdy