Bonusy

3 min.

Nejvýhodnější koupě zájezdu - vyberte si vlastní bonus

Nepřinášíme vám jen velké množství detailních informací o jednotlivých místech v Řecku a na řeckých ostrovech, o hotelech nebo o zájezdech, ale také vám nabízíme možnost zakoupit u nás zájezdy všech cestovních kanceláří opravdu nejvýhodněji.

Po obdržení každé rezeravce ověřujeme u cestovní kanceláře jak dostupnost zájezdu, tak aktuální ceny a slevy, takže se nemůže stát, že byste zájezd koupili dráž, než u CK nebo jiného prodejce. Dokonce vám poskytujeme i extra slevy za online rezervace, které ne každý prodejce klientovi přizná.

Ovšem jen zde můžete získat mnoho zajímavých věcí zdarma navíc

Jako poděkování za zakoupení zájezdu přes tyto stránky Vám nabízíme mnoho bonusů, ze kterých si vybere opravdu každý.

Tak tedy, zdarma k jakémukoliv zájezdu si můžete vybrat:

Mapu / průvodce z místa, kde budete dovolenou trávit

Pokud si vyberete tento bonus, dostanete od nás úplně zdarma průvodce nebo silniční mapu. V průvodcích bývá více informací, ale a mapy bývají méně podrobné. Pokud chcete cestovat po hlavních památkách a zajímavostech, tak většinou stačí. Pokud chcete cestovat a jezdit v místě pobytu více a poznávat i méně známá a méně přístupná místa, je lepší volba silniční mapa. Mapu/průvodce Vám zašleme poštou na Vámi zadanou adresu.

Extra slevu ve výši dle ceny zájezdu

Na každý zájezd Vám jako bonus nabízíme Extra slevu ve výši 1-3% ze zájezdu. Výše slevy záleží na ceně zájezdu, pořádající CK a dalších podmínkách. Přesnou částku Vám vyčíslíme vždy v kalkulaci pro konkrétní hotel a termín.

Poukázky na ochutnávku středomořských vín a sýrů

Máte rádi víno? Pokud ano, jistě Vám přijde vhod tento dárek - volná vstupenka na řízenou degustaci vín a ochutnávku sýrů. Vstupenka samozřejmě zahrnuje nejen ochutnávku, ale i tombolu a talířek se základním vybavením pro degustaci. Ochutnávka je spojena s možností nákupu vybraných vín za výhodné ceny. Počet vstupenek ke každému zájezdu záleží na jeho ceně.

Pojištění storna zájezdu

Pokud zvolíte tuto volbu, již se nemusíte bát, že třeba onemocníte a přijdete o zájezd i o peníze. Zaplatíme pojištění za Vás a Vy tak zdarma získáte pojištění a jistotu, že pojišťovna za Vás uhradí většinu nákladů, které by Vám vnikly odřeknutím zájezdu a které by po Vás v této souvislosti cetsovní kancelář vyžadovala.

Sleva na auto

Pokud rádi trávíte dovolenou aktivně a plánujete si v místě pobytu zapůjčit auto, nabízíme Vám k zájezdu slevu na půjčovném ve výši 5 - 10% u půjčoven na Krétě, Rhodu, Zakynthosu, Korfu, Lefkadě a Thassosu.

Čtěte také: Poděkování

Naše tipy na zájezdy