Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Gorgona

Studia Gorgona můžeme vřele doporučit klientům, kteří dávají přednost ubytování v klidném prostředí avšak s dobrou dostupností většího centra. Studia Gorgona se nachází v lokalitě Roussoum Gialos, což je v podstatě předměstí hlavního města ostrova Alonissos Patitiri, které nabízí nespočet možností vyžití, jako je korzo v přístavu, návštěva mnohých taveren, barů, obchůdků, nebo prohlídka Muzea Costase a Angely Mavrikisových.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Hodnocení uživatelů
4/5
Prima

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Gorgona, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis studií Gorgona

Blízko studií Stella ve vesničce Roussoum Gialos se nachází studia Gorgona. Díky své pozici mají některé pokoje krásný výhled na moře. K pláži stačí seběhnout pár metrů a začít užívat toho správného dovolenkového relaxu. Taverny a obchůdky naleznete po krátké procházce směrem k přístavu Patitiri.

Vybavení studií Gorgona

50 m od oblázkové pláže 800 m od centra s obchůdky a tavernami recepce bar fitness wifi zdarma

Vybavení pokoje

Dvoulůžkové studio - koupelna se sprchou a WC, TV, kuchyňka se základním vybavením, lednička, rychlovarná konvice, fén, telefon, klimatizace, balkon.

Stravování

dle ck, vlastní

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Recenze

Kvalita a vybavení pokojů
Celkové vybavení
Prostředí okolo ubytování
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.