Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Mylopotas

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Mylopotas, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od

Mylopotas obecně

Středisko Mylopotas je vůbec tím nejpopulárnějším na celém ostrově Ios. Je totiž centrem zábavy všeho druhu, zejména pak té noční, která se odehrává na plážích, v barech, tavernách a tanečních klubech až do brzkých ranních hodin. A právě díky rušné atmosféře tohoto živého letoviska jej vyhledávají spíše mladší ročníky a teenageři. Rekreační oblast se nachází na západě Iosu, jen nedaleko hlavního města. Do místa pravidelně přijíždějí autobusové linky, jež přivážejí návštěvníky z ostatních letovisek ostrova, kteří touží zažít zdejší atmosféru. Kdo se rozhodne strávit celý svůj pobyt na Iosu právě zde, může vybírat z celé škály ubytovacích zařízení – od hotelů až po kempy.

Pláže u Mylopotas

Pláž v Mylopotas je široká, dlouhá (cca 1 km), čistá a pokrytá měkkým, avšak hutným pískem zlatavé barvy. Údajně patří k těm vůbec nejkrásnějším a nejkvalitnějším v celé Evropě. Kolem dokola ji obestírají táhlé kopce porostlé nízkou zelení a celou kulisu už pak jen dokreslují kouzelné barevné domečky vystavěné na svazích. V blízkosti pohodlných lehátek a deštníků, které chrání před horkým sluncem, je umístěna řada taveren a barů, které jsou vždy připraveny občerstvit hladové a žíznivé rekreanty. Aktivnější jedinci jistě nepohrdnou pestrou nabídkou vodních sportů a naopak příznivci sušších aktivit si rádi zahrají třeba plážový fotbal nebo volejbal. Voda u Mylopotas má krásnou modrou barvu a společně s písečnou pláží vyniká perfektní čistotou.

Mylopotas - co tam?

Aktivitou číslo jedna v Mylopotas je jedním slovem party, tedy hudba, tanec a dobré pití, a to nejen v noci, ale i během dne, kdy se na mnoha místech odehrávají pool party u hotelových bazénů nebo další akce v místních klubech a barech. V nočních hodinách proto bývá v Mylopotas poměrně rušno, a tak tu příliš klidu ke spánku není, nicméně mladým, kteří především Mylopotas vyhledávají, to není vůbec na překážku a naopak si čilý rytmus letoviska v době své dovolené užívají plnými doušky.

Kam se na Ios ještě jezdí?

Na Ios se jezdí hlavně do středisek Gialos, Ios - Chora a Mylopotas.

Tipy na hotel v letovisku Mylopotas

Ios Palace od 25 690 Kč se všemi poplatky

Nově zrekonstruovaný hotel, postavený v typické kykladské architektuře, se nachází přímo nad písečnou pláží střediska Mylopotas. Hotel Ios Palace stojí v nejatraktivnější části ostrova. Nabízí příjemnou atmosféru, kvalitní služby a je zárukou nezapomenutelné dovolené. Přístav je vzdálený 3 km, turistické centrum 1,2 km.

1.

Marcos Beach

Rodinný hotel Marcos Beach se nachází v klidné části Mylopotas, pouhých cca 20 minut chůze od místního nočního života. Nejdelší pláž Mylopotas se nachází 150 m od hotelu. Je zde také dobré autobusové spojení do hlavního města Ios (Chora).

2.

Gorgona Villa

Komplex je postaven v tradičním kykladském stylu přímo na pláži. Vzdálenost do hlavního města Ios (Chora) je pouhých 3 km. Jedinečná poloha tohoto zařízení, doslova přímo na moři, vybízí ke strávení nezapomenutelné dovolené.

3.

Dionysos Resort Hotel

Komplex Dionysos Resort Hotel pěti samostatných budov se nachází na ostrově Ios v letovisku Mylopotas, pouhých 30 metrů od pláže Mylopotas Beach, která patří mezi nejdelší a nejkrásnější pláže ostrova Ios. Vzdálenost od hlavního města Ios (Chora) je cca 2 km a od přístavu cca 4 km.

4.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---