Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Captain Giannis

Captain Giannis je místo jako stvořené pro romantiky a zamilované, kteří navíc milují úniky do krásné přírody ostrova Ithaka, do míst, kde neexistuje spěch a shon, kde jakoby čas nic neznamenal a prostor byl jen divoká příroda a nekonečné moře. Hotel je ideální pro ty z vás, kdo hledáte klid a pohodu, skryté nádherné pláže, které si sami pro sebe objevíte na kole nebo při plavbě člunem podél pobřeží. A nezapomeňme zmínit palác Odyssea, za jehož objevením se můžete vydat.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Captain Giannis, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu a apartmánů Captain Giannis

V Captain Giannis budete bydlet přímo v srdci Odysseova ostrova, v přístavním městečku Vathi a hlavním centru ostrova. Nejbližší vstup do moře je jen 20 m od hotelu, kde je malinká oblázková pláž na konci nábřeží a další krásné pláže Ithaky najdete ve vzdálenosti od 400 m. K obchodům, tavernám a kavárnám to je podél nábřeží také asi 400 m. Není tu nouze o taverny s výborně připraveným jídlem a s hezkým posezením přímo u nábřeží. Transfer taxi z přístavu v Piso Aetos trvá asi 25 min.

Vybavení

recepce, venkovní bazén se slunečníky a lehátky, bar/snack bar u bazénu, kde se podává také snídaně, tenisový kurt (nutné mít své náčiní). Sympatičtí majitelé hotelu zajistí pronájem jizdních kol (cca 7EUR/den) či motorového člunu (cca 50EUR od 09.30 do 17.00), neboť i těmito romantickými způsoby můžete prozkoumat krásy ostrova.

Strava

Dle ck, snídaně, kontinentální (káva, čaj, džus, mléko, chléb, máslo, marmeláda, med, sladké pečivo, corn flakes) Během července a srpna jsou snídaně formou bufetu, jinak servírované

Služby

pronájem jízních kol, motorky, auta či motorového člunu.

Ubytování

Hotel a apartmány Captain Giannis nabízí originálně řešené pokoje, suity a apartmány každého překvapí svými barevnými variacemi, výběrem nábytku a perfektně sladěnou dekorací. Každý pokoj je jiný, všechny ale mají společné pohodlí, útulnost a vybavenost koupelnou s WC (sprcha), klimatizací, ledničkou, SAT/TV, trezorem, telefonem, balkonem či terasou. Apartmány Captain Giannis jsou všechny v přízemí a s venkovní terasou, jsou navíc vybaveny kuchyňkou.

Doporučení

Captain Giannis je místo jako stvořené pro romantiky a zamilované, kteří navíc milují úniky do krásné přírody, do míst, kde neexistuje spěch a shon, kde jakoby čas nic neznamenal a prostor byl jen divoká příroda a nekonečné moře. Hotel je ideální pro ty z vás, kdo hledáte klid a pohodu, skryté nádherné pláže, které si sami pro sebe objevíte na kole nebo při plavbě člunem podél pobřeží. A nezapomeňme zmínit palác Odyssea, za jehož objevením se můžete vydat.

Aktuální popis od CK

DestinaceŘeckoHotelHotel aapartmány Captain GiannisDoporučeníMísto jako stvořené pro romantiky a zamilované, kteří navíc milují úniky do krásné přírody, do...

Cena zahrnujeletenku Praha - Kefalonie - Praha včetně poplatků letecké dopravy, transfery v destinaci, 7x, 10x nebo 11x ubytování-strava dle popisu, služby...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.