Zájezdy zdarma a další ceny

17.12. - vyhodnocení soutěže pro aktivní uživatele, která probíhala na těchto stránkách od 1.3. do 30.11.

Po vyhodnocení soutěže, kdy jsme spočítali fotografie a příspěvky jednotlivých uživatelů a přidělili jim příslušný počet bodů, jsme na papír A4 napsali každé jméno tolikrát, kolik mělo bodů. Papíry se jmény jsme pak rozstříhali na malé lístečky. Jak to vypadalo, se můžete podívat na tomto obrázku. I když se to nezdá, tak lístečků je téměř 2500.

Tyto lístečky jsme shrnuli do černého losovacího sáčku a aby bylo losování co nejspravedlivější a opravdu námi neovlivnitelné, zašli jsme do jednotlivých cestovních kanceláří, kde výherce příslušné ceny vylosoval zástupce této CK. Losování bylo veřejné a informovali jsme zde o přesném místě a čase předem, takže kdokoliv mohl přijít a zkontrolovat si, zda je v losování jeho jméno opravdu vloženo.

Jména výherců nebudeme vypisovat, na každé fotce je jméno výherce zachyceno. Pro losování byly použity přezdívky, které jste při registraci zadali. Fotky se otvírají v novém okně.

1. cena - poznávací zájezd od VTT

Jako pvní jsme navštívili cestovní kancelář VTT, která jako náš partner poskytla první cenu. Cenu vylosovala obchodní ředitelka, paní Andrea Papadopulu.

Tak který lísteček to bude? CK A výhercem první ceny je:

Profil CK VTT

2. cena - slevová poukázka na 15.000,- na zájezd od CK Aeolus

Hned potom jsme se vydali k druhému partnerovi, k cestovní kancelář Aeolus, která pro výherce připravila slevu na zájezd ve výši 15.000,- Kč. Tam osudí zkontroloval a výherce vylosoval pan Němeček z CK:

Tak který lísteček to bude? O CK A výhercem druhé ceny je:

Profil CK Aeolus

3. cena - slevová poukázka na 10.000,- na zájezd od CK Viamare + sada DVD o Řecku

Jako další byl náš další partner, cestovní kancelář Viamare. Její zájezdy udělaly letos radost mnoha lidem, věříme, že v 2010 tomu bude také tak. Zájezd vylosovala paní Ilečková, která se stará o klienty na prodejně. Upřesnění tohoto výherce je na konci stránky nebo zde.

Tak který lísteček to bude? O CK A výhercem třetí ceny je:

Profil CK Viamare

4. cena - slevová poukázka na 10.000,- na zájezd od CK Jihospol Tours

Cestovní kancelář Jihospol Tours, stejně jako VTT, Viamare nebo Aeolus, je naším partnerem již od samého začátku a jednání s nimi je vždy bezproblémové a pohodové. Za Jihospol Tours vítěze vylosovala paní ředitelka Hana Kydlíčková.

Tak který lísteček to bude? CK A výhercem čtvrté ceny je:

Profil CK Jihospol Tours

5. cena - slevová poukázka na 10.000,- na zájezd od CK Ancora

Cestovní kancelář Ancora je ze Šumperka a tak bylo losování zástupcem CK problematické. Vše jsme však vyřešili - ke každému jménu jsme přiřadili požadovaný počet čísel a losování udělal počítač za pomocí generátoru náhodných čísel. Výsledek můžete vidět na obrázku níže:

Tak jaké jméno monitor zobrazí? A CK Ancora ?

Profil CK Ancora

Cena pro nejaktivnějšího uživatele - auto na ostrově Kréta, Korfu nebo Rhodos na týden zdarma:

Po sečtení všech položek, které se do soutěže počítaly, jsme byli aktivitou některých uživatelů velmi překvapeni. Počet příspěvků a vložených fotografií někdy dosahoval opravdu vysokých hodnot. Jednoznačným vítězem je však uživatelka Věra, která do systému vložila více než 3.000 fotografií.

Upřesnění výherce ceny od CK Viamare

Aktivní uživatelé s přezdívkou Pája jsou v systému dva a v losování byli odlišeni jako Pája a Pája1. Výherní jméno Pája patří uživateli s emailem začínajícím na lucinka....

Gratulujeme všem výhercům

Důležité informace:

Cestovním kancelářím budou předána jména uživatelů tak, jak jste se na webu zaregistrovali. Nároky na výhru a slevové poukázky jsou nepřenosné, využít je může jen výherce. Slevové poukázky se vztahují na platné katalogové ceny jednotlivých cestovních kanceláří.

Pokud jste výherci, kontaktujte nás na email uvedený po levé straně nebo telefonicky na číslo 606 61 31 86. Sdělíme Vám, jak postupovat dále a jak si svoji cenu vybrat. O ceny se můžete přihlásit do 31.12.2009, výherce budeme i kontaktovat na email zadaný v registraci.

Pokud výherci nejste, je nám to velmi líto. Jako malou odměnu za Vaši námahu a pomoc při budování těchto stránek Vám nabízíme slevy na zájezdy od všech CK, se kterými spolupracujeme. A samozřejmě i slevy od autopůjčoven, se kterými spolupracujeme. Pokud byste přemýšleli o další dovolené v Řecku, napište nám. Rádi uděláme vše, čím bychom Vám mohli zájezd co nejvíce zvýhodnit.

Děkujeme a těšíme se na příští sezonu.

Tým Řecko detailech a partnerské cestovní kanceláře VTT, Aeolus, Viamare, Jihospol Tours a Ancora


Aktuálně z Řecko v detailech:

Vše je připraveno a bylo vytvořeno více než 2100 lístků se jmény jednotlivých soutěžících. Losování výherce první ceny, zájezdu od VTT, proběhně 17.12. v 11:00 v sídle cestovní kanceláře VTT. Vylosování výherce je veřejné, můžete se přijít podívat. Z losování bude pořízen i obrazový záznam, který zde v rámci zveřejnění výsledků, rádi ukážeme. Vylosování výherců zbývajícíh cen proběhne také během 17.12..

Výsledky zde zveřejníme 17.12. večer.

Přejeme hodně štěstí.


POZOR - Soutěž pro aktivní byla 30.11. ukončena.

Nyní probíhá vyhodnocení

Vzhledem k velkému počtu účastníků soutěže a množství přispěvků a vložených dat probíhá vyhodnocení déle, než jsme původně očekávali.

Děkujeme za pochopení.

Tým Řecko v detailech


Řecko - soutěže a bonusy

Pro všechny naše návštěvníky a čtenáře máme připravenou celou řadu výhod a bonusů, které Vám jistě zpříjemní Vaší dovolenou. Dokonce můžete tuto dovolenou mít i úplně zdarma. Podívejte se na na jednotlivé akce - jistě tam najdete něco, co bude přesně pro Vás.

Akce 1.

Akce 2.

Soutěž pro aktivní

Odměna za Vaši důvěru

Ceny do soutěže věnovaly CK:

VTT
sponzor 1. ceny

poznávací zájezd po Řecku +
ostrov EGINA
v hodnotě

41.600,- Kč

CK AEOLUS
sponzor 2. ceny

Poukázka na slevu na zájezdy
a služby z nabídky AEOLUS

v hodnotě 15.000,- Kč

Viamare
sponzor 3. ceny

Poukázka na slevu na zájezdy
a služby z nabídky CK Viamare

v hodnotě 10.000,- Kč a
sada DVD o Řecku

Jihospol Tours
sponzor 4. ceny

Poukázka na slevu na zájezdy
a služby z nabídky CK

v hodnotě 10.000,- Kč

CK ANCORA
sponzor 5. ceny

Poukázka na slevu na zájezdy
a služby z nabídky CK

v hodnotě 10.000,- Kč

Profil CK VTT Profil CK AEOLUS Profil CK Viamare Profil CK Jihospol Tours Profil CK ANCORA
Čtěte také:

Naše tipy na zájezdy