Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Panormos

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Panormos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Středisko Panormos

Vesnička Panormos, která kdysi nebývala příliš oblíbeným místem, se v posledních několika letech proměnila v příjemné letovisko lákající na západním pobřeží ostrova Kalymnos množství turistů každý rok. Přední výhodou tohoto resortu je především jeho výhodná poloha, neboť právě odtud jsou dostupná další střediska, pláže a historické památky.

Co v Panormos

Taverny a památky

V místě najdete dostatek kaváren a taveren, kde se dá dobře a hlavně levně najíst a ochutnat zdejší speciality a nápoje. Nechybí tu ale ani kontinentální strava a rychlé občerstvení. Ve zdejším minimarketu nakoupíte vše potřebné od jídla po kosmetiku.Milovníci historie si letovisko

Pláž u panormos

Nedaleko vesnice Panormos se nacházejí oblíbené pláže Katouni a Plati Gialos, takže můžete směle vyrazit na průzkum těchto lokalit, jež nabízejí krásné pláže, kouzelnou přírodu a vše, co patří k letní dovolené.

Památky

Panormos oblíbí obzvláště, neboť v okolí jsou k vidění četné památky z bohaté ostrovní historie. Vedle antických ruin a opevnění lze obdivovat i středověký hrad a pozůstatky kláštera.

Kam se na Kalymnos jezdí?

Na Kalymnos se jezdí z ČR především do středisek Armeos, Emborios, Kantouni, Massouri, Panormos, Plati Gialos, Pothia, Vathi a Vlihadia .

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---