Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Blue & White

Vila Blue & White nacházející se v kouzelné lokalitě vesničky Lefkos s nejhezčími plážemi ostrova Karpáthos zaujme především svojí polohou a krásným výhledem na moře, který se naskýtá ze všech studií i apartmánů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Vila, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Blue & White, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha vily Blue & White

Vilka Blue & White je postavena přímo u cesty, která odděluje dům od pláže. Krásná pláž Frangolimnionas s hrubším pískem patří mezi nejkrásnější v této oblasti. Malé centrum vesničky Lefkos je nedaleko. Naleznete zde taverny, obchod a kaféniony. Další pláže Gialou Chorafi a pláž Panagias Limani jsou v dosahu několika minut. Z tohoto ubytování je velmi snadno dostupná také pláž, kde se můžete koupat bez plavek.

Vybavení vily Blue & White

V malé jednopatrové bílo-modré vilce jsou studia a apartmány. Díky bezprostřední blízkosti pláže mají všechna studia i apartmán krásný výhled na moře. Studia jsou ve zvýšeném přízemí a v 1. patře a dobře vybavený apartmán je ve zvýšeném přízemí. Ve studiích lze vyžádat 3tí rozkládací lůžko (doporučujeme pro děti do 12 let). Apartmán má 1 ložnici se 2 lůžky a obývací dobře zařízenou kuchyň s rozkládacím gaučem až pro 2 osoby. Studia i apartmán jsou vybaveny kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a chladničky), klimatizací (za příplatek), TV/SAT, sejfem, sprchou a WC. V apartmánu je k dispozici také pračka. Na zastíněných terasách a balkónech je dosah Wi-Fi.

Vzdálenosti

Vzdálenost od pláže: cca 50 m. Vzdálenost od centra: cca 250 m.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Vila, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.