Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kyra Panagia

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kyra Panagia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od

Letovisko Kyra Panagia

Letovisko Kyra Panagia není přímo klasickým letoviskem vzniklým z vesnice nebo osady, ale jedná se o překrásnou pláž (také se jmenuje Kyra Panagia), u které byl postaven rozsáhlý, ale přesto hezký a příjemný hotelový komplex Kyra Panagia Aparthotel, který nabízí apartmány a studia. V letovisku je také samozřejmě základní nabídka taveren a minimarketů.

Pokud zde nechcete přímo pobývat, ale chcete se sem jen zajetpodívat, určitě to bude stá za to. Kormě jedné z nejkránějších pláží na ostrově Karpathos zde najdete i malebný kostelík s červenou střechou, který zde údajně nechal vystavět kapitán, který se zde zachráli po ztroskotání své lodi. Ačkoliv je Karpathos obecně považován za větrný ostrov, letovisko Kyra Panagia je před větrem částečně chráněno až 200 metrůvysokými okolními kopci, které nejen chrání před větrem, ale zároveň i vytváří nádhernou malebnou krajinu.

Jak se do letoviska Kyra Panagia dostat?

Cesty jsou dvě. Letovisko Kyra Panagia je normálně dostupné po silnici, tedy v rámci zájedu autobudes, individuálně moto/auto, ale jezdí sem i na výlety lodě s turisty. Vzdálenost od Pigadie, hlavního města Karpathosu, je cca 15 km.  Letovisko má s Pigadií také normální pravidelné autobusové spojení.

Tipy na hotel v letovisku Kyra Panagia

Blue Waves studia

Dům se studii Blue Waves leží ve velmi klidné oblasti Kyra Panagia s magickým výhledem na Egejské moře okolo ostrova Karpathos. Letovisko má pouze 2 minimarkety. Za zábavou a nákupy doporučujeme navštívit hlavní město Pigadia vzdálené cca 15 km. Oblázkovo-písečná pláž leží 60 m pod domem. Blue Waves doporučujeme všem klientům, kteří vyhledávají tradiční řeckou atmosféru a klid. Pokud hledáte spíše apartmány, zkuste i Kyra Panagia Aparthotel.

1.

Kyra Panagia Aparthotel od 16 790 Kč se všemi poplatky

Aparthotel Kyra Panagia leží v menším stejnojmenném letovisku Kyra Panagia, 70 m od jedné z nejkrásnějších pláží ostrova Karpathos. Hlavní město Pigadia je vzdáleno cca 16 km (zastávka autobusu je v bezprostřední blízkosti aparthotelu). Poblíž najdete 2 minimarkety. Doporučujeme klientům, kteří vyhledávají klidnou dovolenou spojenou s krásným koupáním. Pokud se Vám líbí letovisko, ale ne toto ubytování, nevynechte ještě studia Blue Waves.

2.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---