Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Athena vila

Nedaleko vesnice Spartia na Kefalonii je postaveno 17 vilek s vlastním bazénem (Liakas Village), které mají jména antických bohů. Na písečnou pláž Spartia je to od vilek asi 2 km a na malou kamenitou pláž Liakas asi 850 m. V zahradě je bazén (32 m2) s lehátky a slunečníky a také venkovní krb určený ke grilování. Z vily je výhled na moře. Velkou předností je dostatečná vzdálenost od ostatních vilek. Můžete si tak užít u vlastního bazénu opravdové soukromí. Vilky jsou oploceny a mají prostor na parkování.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Athena vila, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha vily Athena:

Nedaleko vesnice Spartia je postaveno 17 vilek s vlastním bazénem (Liakas Village), které mají jména antických bohů. Na písečnou pláž Spartia je to od vilek asi 2 km a na malou kamenitou pláž Liakas asi 850 m.

Ubytování:

V přízemí vilky Athena je velká obývací kuchyň se 2 východy na prostornou terasu, která směřuje k bazénu. V obývací kuchyni je sedací souprava a TV/SAT/DVD. V kuchyni je sporák s elektrickou troubou, mikrovlnná trouba, toustovač, myčka na nádobí, velká lednice s mrazákem, pračka a žehlička. Ve vile Athena jsou 3 ložnice s klimatizací a samostatnou koupelnou, v přízemí se sprchou a WC, v 1. patře pak s vanou s jacuzzi, sprchou a WC. V ubytování je sejf. V zahradě je bazén (32 m2) s lehátky a slunečníky a také venkovní krb určený ke grilování. Z vily je výhled na moře. Velkou předností je dostatečná vzdálenost od ostatních vilek. Můžete si tak užít u vlastního bazénu opravdové soukromí. Vilky jsou oploceny a mají prostor na parkování.

Hodnocení:

Největší předností tohoto luxusního ubytování je značná dávka soukromí. Ubytování není vhodné pouze pro rodinu s dětmi, ale i pro dovolenou s přáteli!

Vzdálenosti

Vzdálenost od nejbližší pláže: cca 850 m. Vzdálenost od pláže Spartia: cca 2 km.

Kapacita

2 - 6 lůžek, vlastní stravování

Aktuální popis od CK

Popis destinaceOstrov Samos je ostrov patřící pod Řecko s velmi dlouhou historií. Byl osídlen velmi časně, ale velkého rozkvětu zaznamenal v 6. st. př.n.l....

Parametry

Typ ubytování Vila
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.