Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Spartia

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Spartia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Letovisko Spartia

Spartia se nachází několik kilometrů jihovýchodně od hlavního města Kefalonie Argostoli. Místo je velmi příjemné, leží totiž v překrásném zálivu, který je otočen směrem na jih, a zároveň mám na severu hradbu skal a kopců, takže kromě nádherného panorama je Spartia touto hradbou chráněna od převažujících severozápadních větrů.

Kopce nad Spartií jsou velmi úrodné, prakticky všude se zde pěstují olivy, pomeranče, citróny a réva. Ve Spartii je i malé náměstíčko s několika tavernami a obchody, ale nečekejte zde nějaku divokou zábavu nebo maghotely a hotelové komplexy. Spartia je vyjímečná právě svým klidem a pohodou. Ubytování se zde totiž nabízí převážně v malých apartmánech a vilkách rozmístěných v bohaté zeleni.

Spartia a pláže

Místní pobřeží je zde velmi členité, najdete zde jak písečnou pláž s pozvolným vstupem do vody, která je vhodná i pro rodiny s dětmi, tak  i skalnatá místa a útesy vhodné pro šnorchlování nebo nudismus. Prostě své si zde najdou milovníci společnosti i romantici, co hledají klidná místečka bez lidí.

Je pro Vás Spartia vhodná?

Pokud máte rádi romantiku, klid a pohodu a rádi se kocháte pohledem na domečky rozmístěné v zelených stráních, je pro vás Spartia to pravé.

Tipy na hotel v letovisku Spartia

Athena vila

Nedaleko vesnice Spartia je postaveno 17 vilek s vlastním bazénem (Liakas Village), které mají jména antických bohů. Na písečnou pláž Spartia je to od vilek asi 2 km a na malou kamenitou pláž Liakas asi 850 m.

1.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---