Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Platia Amos

Jedna z nejkrásnějších pláží západní Kefalonie je dostupná jen na vlastní nebezpečí po více než 100 schodech, které jsou však místy poškozeny. Voda je zde hluboká a je třeba dávat zvýšený pozor i na proudy, které mohou být nebezpečné jak pro méně zdatné plavce, tak pro malé děti. Na pláži není žádné vybavení, ani občerstvení, její hlavní devízou je záruka soukromí a neskutečně krásné prostředí.

Oblast
Asi 30 kilometrů severozápadně od hlavního města Argostoli se nachází jedna z nejkrásnějších a zároveň nejhůře dostupných pláží celé Kefalonie, pláž Platia Amos.
Hodnocení uživatelů
5/5
Skvělé!

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Platia Amos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Parametry

Kvalita vody Křišťálově čistá
Dno Písek
Povrch Písek
Vybavení nevyplněno
Šnorchlování Malé rybky
Přistup a doprava Osobní auto, Loď, Motorový člun, Skůtr
Příroda Holá pláž

Nejnovější hodnocení

Neznámý uživatel, 28. 6. 2018 06/2018: Už tam přibyla na cestě i značka zákazu vstupu, ale dá se autem opatrně dojet až ke schodům. Skútr nejlépe nechat ve stínu nahoře a ten cca 1km dojít. Sestupili jsme v sandálech. V žabkách apod. jen sebevrah. :-) Vedli tam 2 pěšiny. My šli po levé, ale viděli jsme úspěšně sestoupit lidi i po pravé, kde vedlo dříve schodiště. Po posledních deštích už nevíme. :-( Na pláži jsme strávili 4 hodiny úplně sami. Prostě paráda. Za tu námahu to stálo. :-P

Doporučuje

Skvělé!
--- • --- • ---
---
Nejbližší památky