Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Akrotiri Beach

Hotel Akrotiri je situován v romantické poloze na Korfu na skalním útesu nad mořem, který z jedné strany spadá skalnatými výstupy strmě do moře a na druhé straně leží vysoko nad hlavní písčitou pláží střediska Paleokastritsa.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Akrotiri Beach , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Akrotiri Beach

Hotel Akrotiri Beach  je situován v romantické poloze na skalním útesu nad mořem, který z jedné strany spadá skalnatými výstupy strmě do moře a na druhé straně leží vysoko nad hlavní písčitou pláží střediska.

Pláž

Přímo pod hotelem Akrotiri Beach  leží hlavní pláž střediska vybavená slunečníky a lehátky (za poplatek), přístup přímo z hotelu po schodech. Z druhé strany hotelu se nacházejí skalní plošiny s lehátky s přímými vstupy do vody.

Vybavení hotelu Akrotiri Beach

Hotelová hala s televizí, restaurace, hlavní bar, bar u bazénu, plážový bar, kadeřník, dva obchody se suvenýry, bazén, dětský bazén. Lehátka a slunečníky u bazénu.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové klimatizované pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny moderním nábytkem, mají vlastní příslušenství s prostornou koupelnou a fénem, TV, ledničku, terasu nebo balkon. Trezor je k dispozici na recepci (za popl.).

Stravování

Dle zájezdu - bufetové snídaně, večeře s obsluhou.

Proč právě Akrotiri Beach

  • vynikající servis
  • komfortní ubytování
  • pokoje pro 4 osoby
  • nádherný výhled
  • vyhlášená kuchyně
  • doporučujeme milovníkům potápění
  • romantická dovolená

Hotel Akrotiri Beach na webu

Hotel Akrotiri Beach

Aktuální popis od CK

Poloha- Klidné místo - Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary cca 300 m - Autobusová zastávka cca 30 m - 18jamkové golfové hřiště cca 10 km - Letiště...

Popis hoteluHotel na krásném místě. S krásným výhledem. WiFi ve společných prostorech zdarma. Polohahotel na klidném a romantickém místě-na skalním útesu nad...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.