Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Servos

Velmi oblíbené apartmány se nacházejí na severovýchodním pobřeží Korfu, nad jednou z nejkrásnějších pláží východního pobřeží - Barbati. Leží v kopci asi 300m nad oblázkovou pláží s křišťálovou vodou, ke které se dostanete přes místní pobřežní komunikaci. Hned vedle apartmánů je minimarket a v okolí můžete navštívit pár obchůdků nebo některou z místních taveren. Městečko Ipsos s jeho bohatým nočním životem je vzdáleno asi 3,5 km a dostanete se tam místní autobusovou linkou. Objekt má vynikající polohu v klidné části na hornatém svahu otočeném směrem k moři a je vhodný pro strávení příjemné, klidné a romantické dovolené. Hotel nedoporučujeme klientům s pohybovými problémy.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Servos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha apartmánů Servos

Velmi oblíbené apartmány Servos se nacházejí na severovýchodním pobřeží Korfu, nad jednou z nejkrásnějších pláží východního pobřeží - Barbati. Leží v kopci asi 300m nad oblázkovou pláží s křišťálovou vodou, ke které se dostanete přes místní pobřežní komunikaci. Hned vedle apartmánů je minimarket a v okolí můžete navštívit pár obchůdků nebo některou z místních taveren. Městečko Ipsos s jeho bohatým nočním životem je vzdáleno asi 3,5 km a dostanete se tam místní autobusovou linkou. Objekt má vynikající polohu v klidné části na hornatém svahu otočeném směrem k moři a je vhodný pro strávení příjemné, klidné a romantické dovolené. Apartmány nedoporučujeme klientům s pohybovými problémy.

Vzdálenost od:

- vzdálenost od pláže 300 m - vzdálenost od letiště 20 km - vzdálenost od centra 20 km (Kerkyra) - nákupní možnosti 150 m

Ubytování v apartmánech Servos:

- studio - obývací ložnice s kuchyňským koutem - apartmán - 2 ložnice a obývací kuchyně - základní kuchyňské vybavení pro nenáročné vaření - lednička, balkon nebo terasa - vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou, WC) - klimatizace (za poplatek)

Zařízení:

- snack bar, bazén s mořskou vodou (lehátka a slunečníky zdarma)

Pláž:

- oblázková - lehátka a slunečníky za poplatek

Aktuální popis od CK

Řecko / Korfu / Barbati. Velmi oblíbené apartmány hotelu Servos se rozprostírají na severovýchodním pobřeží Korfu, nad jednou z nejkrásnějších pláží...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.