Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Alexis

Výhodná poloha studií Alexis v oblíbeném letovisku Sidari na severu Korfu, které vyhledávají převážně mladé páry, pouhých 200 metrů od centra s obchody, tavernami, bary a s pláží s velmi pozvolným vstupem do moře je vhodným místem i pro rodinnou dovolenou.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Alexis, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Alexis

Studia Alexis se nacházejí v letovisku Sidari, cca 40 km od letiště, pouhých 200 m od živého centra s obchody, bary a tavernami a cca 500 m od dlouhé písečné pláže s velmi pozvolným vstupem do moře.

Ubytování

Účelně zařízená studia Alexis s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, WC, fén) jsou klimatizována (za poplatek) a vybavena kuchyňským koutem (vařič, chladnička, varná konvice). Možnost jedné přistýlky (pouze pro dítě).

Vybavení studií Alexis

Menší komplex studií a apartmánů je tvořen dvěma patrovými budovami. V hlavní budově naleznete recepci, trezor v recepci (za poplatek), Wi-Fi (za poplatek), bar u bazénu, bazén s dětským brouzdalištěm (slunečníky a lehátka u bazénu zdarma), TV místnost a biliár. Možnost zajištění pronájmu aut, jízdních kol a motorek.

Pláž

Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 500 m od hotelu . Slunečníky, lehátka a vodní sporty na pláži za poplatek.

Doporučení

Studia Alexis stojí v klidné lokalitě a nabízí příjemné prožití letní dovolené v krásném prostředí, kde můžete spojit zábavu v místních tavernách, barech a obchůdcích s odpočinkem u hotelu i na pláži s využitím sportovních aktivit a výletů po okolí. Najdete zde i bohatou nabídku vodních sportů na pláži.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.