Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Captains

Přibližně cca 20 minutová procházka odděluje apartmány Captain´s od centra letoviska Kavos na Korfu. Dvě budovy komplexu odděluje jen vlastní bazén a cesta. U budovy situované blíže k pláži se nachází menší bazén s lehátky a bar, který nabízí nápoje, ale i drobné řecké speciality za výborné ceny. Na malou neorganizovanou pláž se hosté jednoho domu dostanou už po 30 m přes zahradu. Z druhého domu postačí přejít přes cestu a potom už jen zmiňovaným chodníkem. Organizovanou písečnou pláž najdete u taverny Sokratis.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Captains, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Kapacita objektu Captains:

8 studií a 4 apartmány

Popis domu Captains a ubytování:

Přibližně cca 20 minutová procházka odděluje apartmány Captain´s od centra letoviska Kavos. Dvě budovy komplexu odděluje jen vlastní bazén a cesta. U budovy situované blíže k pláži se nachází menší bazén s lehátky a bar, který nabízí nápoje, ale i drobné řecké speciality za výborné ceny. V tomto domě jsou čtyři 2-lůžková studia v přízemí a čtyři na poschodí. Dům přes cestu poskytuje ubytování ve dvou apartmánech pro 4 osoby a ve dvou apartmánech pro 5 osob (manželská postel v ložnici a další 2 postele a 1 přistýlka jsou v kuchyňské části). Všechna studia i apartmány jsou jednoduše zařízená, mají kuchyňský kout se základním nádobím, ledničku. Trezor a klimatizace jsou za příplatek. Studia mají balkóny a apartmány velkou terasu. Místo, kde si můžete v klidu odpočinout, ale pokud budete chtít, určitě vám neujde zábava v baru či na diskotéce v blízkém centru.

Pláž u Captains

Na malou neorganizovanou pláž se hosté jednoho domu dostanou už po 30 m přes zahradu. Z druhého domu postačí přejít přes cestu a potom už jen zmiňovaným chodníkem. Organizovanou písečnou pláž najdete u taverny Sokratis.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.