Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Hellinis

Příjemný hotel Hellinis se nachází pouhé 2 kilometry od letiště a 3 kilometry od hlavního města Korfu, v prázdninovém středisku Kanoni, asi 300 metrů od oblázkové pláže s lehátky a slunečníky. Hotel disponuje vybavenými pokoji se dvěma lůžky s možností přistýlky, v areálu naleznete směnárnu, půjčovnu aut a kol, restauraci, bar, kavárnu a samozřejmostí je i bar u bazénu. Ubytování v hotelu Hellinis lze doporučit všem věkovým kategoriím klientů, kteří ocení dobrou dostupnost krásného města Korfu a krátký transfer z letiště.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Hellinis, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Hellinis

Hotel Hellinis se nachází 300 m od oblázkové pláže v letovisku Kanoni, 2 km od letiště a 3 km od hlavního města Korfu.

Vybavení hotelu Hellinis

Recepce, trezory, směnárna, výtah, půjčovna aut a kol, wi fi, restaurace, bar, kavárna, bar u bazénu, bazén, vodní sporty na pláži.

Ubytování v hotelu Hellinis

Hotel nabízí dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, telefonem, wi fi zdarma, SAT TV, ledničkou a balkónem nebo terasou.

Služby za poplatek

lehátka a slunečníky na pláži (cca 7 EUR/den), trezor (cca 2 EUR/den), lednička, vodní sporty na pláži.

Pro děti

Dětský bazén.

Strava

Dle CK. Snídaně: bufetové snídaně (07:30 – 10:00). Polopenze: bufetové snídaně (07:30 – 10:00), bufetové večeře (19:00 – 21:30). All inclusive: bufetové snídaně (07:30 – 10:00), bufetové obědy (13:00 – 14:30), bufetové večeře (19:00 – 21:30), občerstvení (11:00 – 18:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 – 23:00).

Pláž

Cca 300 m od pláže

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.