Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Eleni

Příjemná studia Eleni nacházející se v atraktivním prostředí letoviska Sidari, v jeho klidnější části jsou vhodná pro klienty, kteří vyhledávají pobyt v blízkosti dalších možností nákupů, stravování, zábavy a také poblíž pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Eleni, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Eleni

Studia Eleni byla postavena v letovisku Sidari, v části, která směřuje k atraktivní vesničce Peroulades. Tato oblast se vyznačuje klidnějším prostředím a bezprostřední blízkostí atraktivní pláže Apotripiti. 50 m od domu se nachází nejbližší supermarket a restauraci, do rušného centra dojdete cca 5ti minutovou procházkou. Před domem Eleni najdete restauraci a bar Olive Grove s velkoplošnou obrazovkou a bohatou nabídkou jídel a nápojů, jakož i bazén, který mohou (za konzumaci) využívat i hosté domu Eleni. Tyto dva domy odděluje pouze trávník s lehátky a stromy, které poskytují příjemý stín před horkým sluníčkem.

Vybavení studií Eleni

Studia pro 3 osoby (v hlavní budově) s výhledem na bazén nebo na hory , 1 atraktivní apartmán pro 4 osoby se 2 oddělenými ložnicemi (malá vilka vedle hlavní budovy),  kuchyň se základním nádobím , lednička ,  varná konvice , TV , klimatizace (za poplatek) , koupelna (sprcha, WC) , balkon / terasa.

Stravování

Dle CK. Bez stravy.

Pláž

Písečná pláž Apotripiti se nachází 100 metrů od studií Eleni.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.