Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Evinos

Jednopatrová vilka na Korfu s jedinečným výhledem na moře a okolní ostrovy leží na vyvýšeném místě nad zálivem cca 150 m od písčité pláže a centra letoviska Agios Stefanos.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Evinos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Evinos

Jednopatrová vilka Evinos s jedinečným výhledem na moře a okolní ostrovy leží na vyvýšeném místě nad zálivem cca 150 m od písčité pláže a centra letoviska.

Stravování

Bez stravování. Možnost dokoupení večeří nebo polopenze. Stravování probíhá v restauraci v přízemí vily. Snídaně jednotná servírovaná, večeře – menu o třech chodech a sklenka vína.

Ubytování ve studiích Evinos

studia pro dvě osoby nebo apartmány pro tři až čtyři osoby se dvěma oddělenými ložnicemi. Všechna studia i apartmány Evinos disponují vlastním sociálním zařízením, vybaveným kuchyňským koutem s lednicí, rychlovarnou konvicí a balkonem s výhledem na moře.

Vybavení a služby

V Evinos je restaurace s venkovní terasou, plážový bar Havana. Klienti mohou využívat bazén vily Maria za drobnou konzumaci u bazénového baru.

Aktuální popis od CK

PolohaBudova s jedním studiem a třemi apartmány se nachází nad krásnou pláží Agios Stefanos v severní části stejnojmenného letoviska. Na pláž se lze dostat...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.