Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sokratis I a II

Do centra rušného letoviska Kavos s neutichajícím denním i nočním životem je to přibližně 1 km, nejbližší supermarket je vzdálený jen 100 m. V obou domech najdete v přízemí jedno studio pro 2 osoby s možností 1 přistýlky pro dítě a apartmán se dvěma oddělenými ložnicemi pro 4-5 osob (5. lůžko přistýlka pro dítě). Stejně rozmístěné jsou i pokoje na poschodí. Všechna studia a apartmány jsou jednoduše zařízené, mají kuchyňský kout se základním nádobím, ledničku, koupelnu/WC a balkon. Ze všech pokojů se vám naskytne výhled na moře u ostrova Korfu, buď úplně otevřený nebo částečně zakrytý korunami stromů.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sokratis I a II, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis domu a ubytování Sokratis I a II:

Dva růžové domy Sokratis stojí vedle sebe přímo na dlouhé písečné pláži v Agios Petros.

Do centra rušného letoviska Kavos s neutichajícím denním i nočním životem je to přibližně 1 km, nejbližší supermarket je vzdálený jen 100 m. V obou domech najdete v přízemí jedno studio pro 2 osoby s možností 1 přistýlky pro dítě a apartmán se dvěma oddělenými ložnicemi pro 4-5 osob (5. lůžko přistýlka pro dítě). Stejně rozmístěné jsou i pokoje na poschodí. Všechna studia a apartmány jsou jednoduše zařízené, mají kuchyňský kout se základním nádobím, ledničku, koupelnu/WC a balkon. Ze všech pokojů se vám naskytne výhled na moře, buď úplně otevřený nebo částečně zakrytý korunami stromů. Hosté domu mají možnost bezplatně si odložit cennosti v trezoru. Hned vedle apartmánů je taverna Sokratis, ve které majitelé nabízejí výborné místní speciality. Když si návštěvníci pochutnají na dobrém jídle v jejich taverně, lehátka a slunečníky na pláži mají k dispozici zdarma. V restauraci je možnost doobjednat si polopenzi – pestré servírované snídaně i večeře (výběr z několika jídel). Majitelé mají pro naše hosty připravený jídelní lístek také ve slovenštině a příležitostně (2 x týdně) pořádají řecký večer plný hudby a zábavy.

Kapacita Sokratis I a II:

4 studia a 4 apartmány

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.