Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Feakes apartmány

Příjemná vilka leží na Korfu v upravené zahradě na okraji letoviska. Na písčitou pláž a do centra Arillas dojdete za cca 5 minut.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Feakes apartmány , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha apartmánů Feakes

Příjemná vilka Feakes leží v upravené zahradě naokraji letoviska. Na písčitou pláž a do centra dojdete za cca 5 minut.

Stravování

Bez stravování. Možnost dokoupení večeří nebo polopenze. Snídaně rozšířená kontinentální, večeře 3 chody a sklenka vína. Stravování probíhá v restauraci Graziella (cca 350 m) s výhledem na moře.

Ubytování

útulná studia pro 2 - 3 osoby a apartmány pro 4 - 5 osob (dvě ložnice a obytná místnost s kuchyňkou). Všechny studia a apartmány Feakes jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, kuchyňským koutem s lednicí a rychlovarnou konvicí. K dispozici je buď balkon nebo terasa. Pokoje v prvním patře mají klimatizaci.

Vybavení a služby vily Feakes

Dětský koutek v zahradě. Klienti apartmánů Feakes mohou využívat bazény sousedních vil za drobnou konzumaci u bazénového baru.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.