Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Grecotel Daphnila Bay Thalasso

Komplex Grecotel Daphnila Bay Thalasso, obklopený vzrostlými borovicemi a olivovníky, stojí na jednom z nejkrásnějších míst ostrova Korfu s výhledem na scenérie zálivu Dassia. Hlavní budova a bungalovy jsou zasazené v pěkně upravené rozlehlé zahradě s palmami u soukromé písečné. Poloha a vybavení komplexu zajišťují ideální podmínky pro příjemnou dovolenou klientů všech generací včetně rodin s dětmi. Daphnila Bay Thalasso se nachází asi 12 kilometrů od hlavního města Korfu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Grecotel Daphnila Bay Thalasso, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Grecotel Daphnila Bay Thalasso

Komplex Grecotel Daphnila Bay Thalasso, obklopený vzrostlými borovicemi a olivovníky, stojí na jednom z nejkrásnějších míst ostrova Korfu s výhledem na scenérie zálivu Dassia. Hlavní budova a bungalovy jsou zasazené v pěkně upravené rozlehlé zahradě s palmami u soukromé písečné. Poloha a vybavení komplexu zajišťují ideální podmínky pro příjemnou dovolenou klientů všech generací včetně rodin s dětmi. Daphnila Bay Thalasso se nachází asi 12 kilometrů od hlavního města Korfu.

Vybavení

Hotel Grecotel Daphnila Bay Thalasso nabízí dva sladkovodní bazény, dětský bazén a vnitřní thalasso bazén s mořskou vodou. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici u bazénu i na pláži bez poplatku. K hotelu patří kromě hlavní restaurace Marco Polo, à la carte restaurace Mare Nostrum, pool bar, lobby bar a bar na pláži. Vybavení doplňuje minimarket, zlatnictví, butik a kadeřnictví. Sportovně založení klienti mohou využít zdarma tenisové kurty, fitness centrum, stolní tenis, hřiště na plážový volejbal a basketbal. Hotel zajišťuje pronájem horských kol a vyjížďky na koních. Připojení wifi ve veřejných hotelových prostorách bez poplatku.

Denní hotelové aktivity zahrnují gymnastiku, aerobik, vodní polo a večery s taneční show, živou hudbou a další zábavou. Grecoland Club nabízí pestrý program pro děti od 3 do 12 let s odborným dohledem, na vyžádání lze zajistit hlídání a kurzy plavání. Postýlky pro děti do dvou let, vysoké židle v jídelně a ohřívač lahví jsou poskytovány zdarma, je tu i dětské hřiště. Pro teenagery ve věku 13 – 17 let od poloviny června do poloviny září připravuje zajímavé aktivity Club 4 U.

Ubytování v hotelu Grecotel Daphnila Bay Thalasso

Klimatizované komfortně vybavené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV, rádio, trezor, lednička, balkón nebo terasa. Možnost ubytování rodin s dětmi v bungalovech nebo propojených pokojích.

Stravování

Dle ck, snídaně formou bufetu, možnost dokoupení plné penze formou all inclusive.

Program Premium Plus all inclusive může zahrnovat

● Snídaně formou bufetu od 07.30 do 10.00 hodin, pozdní kontinentální snídaně od 10.00 do 10.30 hodin.

● Obědy formou bufetu včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína od 12.30 do 14.30 hodin.

● Dětské večeře od 18.30 do 19.00 hodin.

● Večeře formou bufetu včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína od 18.30 do 21.15 hodin.

● Teplé nápoje, nealkoholické nápoje, vodu, místní pivo a víno, vybrané alkoholické nápoje a zmrzlinu od 10.30 do 18.00 hodin.

● Dopolední snacky v Beach House restauraci a u pool baru od 11.00 do 12.15 hodin a od 16.30 do 18.00 hodin.

● Kávu a sušenky v Beach House restauraci a u pool baru od 15.00 do 16.30 hodin.

● Nealkoholické nápoje, vodu, místní pivo a víno a další vybrané alkoholické nápoje, koktejly, bowle a teplé nápoje v lobby baru od 17.30 do 01.30 hodin.

● Půlnoční snacky v lobby baru od 23.30 hodin do půlnoci.

● Po předchozí rezervaci jednou během pobytu možnost večeře v à la carte restauraci od 19.00 do 22.00 hodin.

Relaxační pobyty

Luxusní Elixir Thalasso Spa s výhledem na moře nabízí řadu zkrášlovacích procedur a relaxačních terapií včetně čokoládových zábalů, aromaterapií, aroma masáží, hydroterapie a zábalů z mořských řas. Služby doplňuje sauna, parní lázeň, thalassotherapy bazén s mořskou vodou a jacuzzi.

Sport all inclusive v hotelu Grecotel Daphnila Bay Thalasso

Boccia, plážový volejbal, basketbal, tenis, mini fotbal, šipky, lukostřelba, fitness centrum v hale, windsurfing, kanoe a šlapadla.

Hotel Grecotel Daphnila Bay Thalasso na webu

Grecotel Daphnila Bay Thalasso

Hotel Grecotel Daphnila Bay Thalasso *****  - NABÍZENÉ TYPY POKOJŮ V 2012

Bungalov směrem k moři; Dvoulůžkový pokoj výhled do hor; Dvoulůžkový pokoj výhled na moře; Jednolůžkový pokoj výhled do hor; Rodinný bungalov směrem k moři.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.