Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kalypso

Dům Kalypso leží v klidném prostředí ostrova Korfu, obklopen zahradou a přímo u oblázkové pláže. Vzdálenost od centra letoviska Paleokastritsa, kde najdete spoustu obchodů, taveren a restaurací, je cca 500 metrů. Tato vila stojí v mírném svahu a je přístupná po schodech, proto nedoporučujeme osobám s omezenou schopností pohybu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kalypso, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Kalypso

Dům Kalypso leží v klidném prostředí ostrova Korfu, obklopen zahradou a přímo u oblázkové pláže. Vzdálenost od centra letoviska Paleokastritsa, kde najdete spoustu obchodů, taveren a restaurací, je cca 500 metrů. Tato vila stojí v mírném svahu a je přístupná po schodech, proto nedoporučujeme osobám s omezenou schopností pohybu. Možnost využití bazénu u vedlejšího hotelu.

Vybavení pokojů

Dvoulůžková studia Kalypso mají obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím nebo pevným lůžkem pro 2 osoby, koupelnu s WC, balkon, klimatizaci za poplatek (5 €/ den). Možnost jedné přistýlky pro děti.

Stravování

Vlastní.

Pláž

Oblázková pláž je od domu Kalypso oddělena pouze několika schody. V letovisku Paleokastritsa najdete i písečné pláže, kde můžete využít bohaté nabídky vodníchsportů (plavba na šlapadle, vodní lyžování, jízda na banánu apod.). Lehátka a slunečníky na plážích za poplatek.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.