Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kalypso

Dům Kalypso leží v klidném prostředí ostrova Korfu, obklopen zahradou a přímo u oblázkové pláže. Vzdálenost od centra letoviska Paleokastritsa, kde najdete spoustu obchodů, taveren a restaurací, je cca 500 metrů. Tato vila stojí v mírném svahu a je přístupná po schodech, proto nedoporučujeme osobám s omezenou schopností pohybu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Hodnocení uživatelů
5/5
Skvělé!

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kalypso, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Kalypso

Dům Kalypso leží v klidném prostředí ostrova Korfu, obklopen zahradou a přímo u oblázkové pláže. Vzdálenost od centra letoviska Paleokastritsa, kde najdete spoustu obchodů, taveren a restaurací, je cca 500 metrů. Tato vila stojí v mírném svahu a je přístupná po schodech, proto nedoporučujeme osobám s omezenou schopností pohybu. Možnost využití bazénu u vedlejšího hotelu.

Vybavení pokojů

Dvoulůžková studia Kalypso mají obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím nebo pevným lůžkem pro 2 osoby, koupelnu s WC, balkon, klimatizaci za poplatek (5 €/ den). Možnost jedné přistýlky pro děti.

Stravování

Vlastní.

Pláž

Oblázková pláž je od domu Kalypso oddělena pouze několika schody. V letovisku Paleokastritsa najdete i písečné pláže, kde můžete využít bohaté nabídky vodníchsportů (plavba na šlapadle, vodní lyžování, jízda na banánu apod.). Lehátka a slunečníky na plážích za poplatek.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Neznámý uživatel, 13. 8. 2021 Jednoduché, ale dostačující vybavení, WiFi zdarma a běží, klimatizace v ceně. Postele pohodlné, matrace zvlàšť, čisto. Na silnici je 112 schodů, ale třetí den o nich ani nevíte. Krásný výhled, moře je ale chladnější než v jiných částech ostrova. Doporučuji zapůjčení auta na alespoň na tři dny. Jídlo v místních závěrkách velmi dobré. Zejména v taverně Belveder nad studiem Kalypso.

Doporučuje

Skvělé!

Recenze

Kvalita a vybavení pokojů
Celkové vybavení
Prostředí okolo ubytování
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.