Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Louis Regency Beach

Moderní, částečně zrekonstruovaný hotel Louis Regency Beach s příjemnou atmosférou, který spadá nyní do hotelového řetězce společnosti LOUIS, se nachází na jihovýchodním pobřeží ostrova v turistické části Korfu zvané Agios Ioannis Melitieon, mezi letovisky Benitses (cca 3,5 km) a Moraitika (cca 4 km). Nejbližší nákupní zóna je od hotelu vzdálena cca 3 km. Hotel je zasazen do svahu a obklopují jej zelené pahorky, táhnoucí se podél pobřeží.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Louis Regency Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Louis Regency Beach

Moderní, částečně zrekonstruovaný hotel Louis Regency Beach s příjemnou atmosférou, který spadá nyní do hotelového řetězce společnosti LOUIS, se nachází na jihovýchodním pobřeží ostrova v turistické části Korfu zvané Agios Ioannis Melitieon, mezi letovisky Benitses (cca 3,5 km) a Moraitika (cca 4 km). Nejbližší nákupní zóna je od hotelu vzdálena cca 3 km. Hotel je zasazen do svahu a obklopují jej zelené pahorky, táhnoucí se podél pobřeží. Před hotelem je zastávka linkového autobusu, který jezdí do hlavního města Korfu i do letovisek na jihu ostrova. Hlavní budova hotelu Louis Regency Beach se nachází u frekventované cesty, přímořské silnice, která propojuje hlavní město s jižní částí ostrova.

Kapacita

Hotel Louis Regency Beach má celkem 213 pokojů v hlavní budově a v bungalovech (1-, 2lůžkové s možností jedné přistýlky a rodinné pokoje, kde je navíc palanda pro děti - tyto pokoje mají výhled do vnitrozemí). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou, WC, klimatizací (v provozu obvykle od června do září, jen v určitých intervalech) fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, chladničkou, rychlovarnou konvicí, balkónem nebo terasou s výhledem na moře nebo vnitrozemí. Námi nabízené standardní pokoje pro 2 až 3 osoby mají výhled na moře, stejně tak jednolůžkový pokoj. Rodinné pokoje s výhledem na moře (v hlavní budově) jsou za příplatek. Trezor na pokoji (za poplatek cca 3,50€/den). Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Plážové osušky (zdarma, za vratný depozit).

Služby

Prostorná vstupní hala s recepcí, telefonní automat, internetový koutek (za poplatek cca 2€/20 minut), 2 výtahy v hlavní budově, hlavní restaurace, kde se podávají snídaně a večeře, hlavní bar s TV se satelitním příjmem, taverna na pláži, kde se podávají obědy, plážový bar, bar u bazénu, dětský bar v dětském parku, místnost se 2 kulečníky, salónek, minimarket a obchod se suvenýry, parkoviště. Wifi v prostoru recepce za poplatek (cca 6€/2 hodiny).

Stravování

Obvykle Formou ALL INCLUSIVE, možná i dietní strava.

Hlavní výhody hotelu Louis Regency Beach

hezká krajina

Web

www.louishotels.com

Aktuální popis od CK

PolohaČástečně zrenovovaný 5 patrový hotel s příjemnou atmosférou (dřívější označení Louis Regency Beach) se nachází na jihovýchodním pobřeží ostrova v...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.