Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kamini

V klidné části Kavosu - v Agios Petros na ostrově Korfu, několik minut procházky do centra, stojí přímo u moře na pěstěném trávníku pastelové domečky s hnědými okenicemi zvané Kamini. Dům poskytuje ubytovaní v jednoduchých, ale útulných 2 lůžkových studiích s možností 1 přistýlky pro dítě a 4-lůžkových apartmánech s oddělenou ložnicí. K jejich vybavení patří kuchyňka se základním nádobím, lednička, koupelna/WC. Všechny pokoje mají balkón nebo terasu. Z některých pokojů se Vám naskytne krásný výhled na moře.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kamini, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Kapacita Kamini:

12 studií, 7 apartmánů

Popis domu Kamini a ubytování:

V klidné části Kavosu - v Agios Petros, několik minut procházky do centra, stojí přímo u moře na pěstěném trávníku pastelové domečky s hnědými okenicemi zvané Kamini. Dům poskytuje ubytovaní v jednoduchých, ale útulných 2 lůžkových studiích s možností 1 přistýlky pro dítě a 4-lůžkových apartmánech s oddělenou ložnicí. K jejich vybavení patří kuchyňka se základním nádobím, lednička, koupelna/WC. Všechny pokoje mají balkón nebo terasu. Z některých pokojů se Vám naskytne krásný výhled na moře.

Pláž u Kamini

Do moře se dostanete po molu, ale voda je na začátku tak mělká, že je úplně bezpečná i pro děti a slabší plavce. Odpočívat a slunit se budete přímo na travnaté ploše před apartmány nebo na lehátkách, která jsou k dispozici zdarma. Stín zabezpečují exotické palmy.

Pro kohe je Kamini vhodné?

Kamini je ideální pro všechny, kteří hledají absolutní blízkost moře s odpočinkem uprostřed zahrady.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.