Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Bellos Beach

Přímo nad kouzelným zálivem, na okraji letoviska Benitses, stojí hotel Bellos Beach. Hotel má ideální polohu, jestliže chcete projet celý ostrov Korfu. Ať se vydáte na jih nebo na sever, spatříte krásy ostrova, kterému příroda štědře nadělila. Čtyřpatrová hlavní budova Bellos Beach stojí přímo nad kamínkovou pláží, na kterou se dostanete přes hotelový areál a zahradu. Pláž je klidná, téměř soukromá, její část tvoří betonová plata a malé molo. Tuto menší pláž bezprostředně před hotelem mohou hosté vystřídat s písečnou pláží Agios Ioannis (viz. pláže na Korfu )vzdálenou 2km nebo hlavní pláží letoviska Benitses. Do hlavního města Kerkyra - mekky historie, nákupů a zábavy, je to 18 km.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Hodnocení uživatelů
4/5
Prima

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Bellos Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Kapacita objektu:

60 pokojů

Poloha Bellos Beach:

Přímo nad kouzelným zálivem, na okraji letoviska Benitses (centrum cca 1,8 km), stojí hotel Bellos Beach. Hotel má ideální polohu, jestliže chcete projet celý ostrov. Ať se vydáte na jih nebo na sever, spatříte krásy ostrova, kterému příroda štědře nadělila. Čtyřpatrová hlavní budova Bellos Beach stojí přímo nad kamínkovou pláží, na kterou se dostanete přes hotelový areál a zahradu. Pláž je klidná, téměř soukromá, její část tvoří betonová plata a malé molo. Tuto menší pláž bezprostředně před hotelem mohou hosté vystřídat s písečnou pláží Agios Ioannis (viz. pláže na Korfu )vzdálenou 2km nebo hlavní pláží letoviska Benitses. Do hlavního města Kerkyra - mekky historie, nákupů a zábavy, je to 18 km.

Vybavení / Sport / Zábava:

Vstupní hala s recepcí a prostornou lobby s posezením a barem, internetový koutek (WiFi připojení v prostorách recepce), miniknihovna s výběrem knih také v češtině nebo slovenštině. Přímo z haly se vychází na velkou terasu s příjemným ratanovým sezením s výhledem na bazén a na širé moře. Klimatizovaná restaurace s vnitřním i venkovním posezením je situována o poschodí níž. Nechybí klimatizovaná prostorná společenská místnost s barem (funguje také jako bar u bazénu), s možností zahrát si biliard, společenské hry, sledovat TV/DVD (i ve slovenském/českém jazyce), nebo si jen tak posedět s oblíbeným nápojem za doprovodu řecké hudby. Letní atmosféru kolem baru vytváří bazén se sladkou vodou, dětský bazén, lehátka a slunečníky (u bazénu i na pláži zdarma). Služby Bellos Beach doplňuje tenisový kurt a divadelní hlediště, vhodné i pro děti. Nejmenší hosté se zabaví na venkovním hřišti ve stylu džungle nebo v dětském klubu her a malování.. Nechybí bohatý organizovaný program ve slovenštině pro děti i dospělé.

Ubytování v Bellos Beach:

Standardní 2-3-lůžkové pokoje (3. lůžko pevné) jsou zařízené dřevěným nábytkem, mají koupelnu (sprcha nebo vana), WC/fén, TV/SAT, telefon. Na každém pokoji je k dispozici trezor a samostatná klimatizace (za příplatek). V některých pokojích je lednička (na vyžádání). 4-lůžkové rodinné pokoje (dvě postele a patrová postel) mají stejné vybavení a jsou vhodné pro rodiny s menšími dětmi. Několik pokojů má spojovací dveře. Každý pokoj má prostorný balkon s příjemným posezením a s krásným přímým výhledem na moře. Dětské postýlky jsou na vyžádání zdarma.

Stravování:

All inclusive

  • snídaně (7:30-9:30), oběd (12:30-14:00), večeře (19:00-21:00) formou teplého a studeného bufetu
  • místní alkoholické nápoje a nealkoholické nápoje (teplé - filtrovaná káva, čaj a studené) v barech: hlavní/pool bar (10:00-23:00, po 23:00 za úhradu), lobby bar (21:00-23:00) 
  • dopolední občerstvení (10:00-12:00) 
  • sladká dvouhodinka, káva (16:00-18:00)
  • dětský klub s animátory (6 dní v týdnu v čase 10:00-13:00, 16:00-18:00), minidisko, karneval
  • sportovní aktivity: tenis (včetně raket a míčků), stolní tenis, badminton, biliard
  • internet (30 min./pokoj/den). WiFi zóna ve vstupní hale
  • společenské hry (šachy, scrabble, karty ...)
  • denní nebo večerní programy pro dospělé (aerobik, kvíz ...)
  • slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži zdarma

Náš názor na Bellos Beach:

Nádherný výhled na moře, klid a romantika, domácí prostředí - to je jen několik výhod tohoto hotelu. Bellos Beach je vhodný pro všechny kategorie, náš tip!

Aktuální popis od CK

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku • transfery do pobytového místa a zpět •...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Neznámý uživatel, 8. 8. 2019 Útulný hotel,s poklidnou atmosférou,pokoje s výhledem na moře,úžasný bazén s prosklenou stěnou obrácenou k moři.Milý personál,vzorná obsluha.Pláž ihned pod hotelem,kamenitá s beton.platy.

Doporučuje

Prima

Recenze

Kvalita a vybavení pokojů
Celkové vybavení
Prostředí okolo ubytování
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.