Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Memento Kassiopi

Hotel Memento Kassiopi nacházející se asi 600 m od stejnojmenného městečka je idélní volbou pro klienty, kteří ocení jeho polohu, v krásném hornatém a romantickém prostředí. Resort Memento Kassiopi skládající se z několika domků, zasazených do pěstěné zahrady je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů, včetně rodin s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Memento Kassiopi, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Memento Kassiopi

Zrekonstruovaný hotelový komplex Memento Kassiopi skládající se z více jak desítky budov vytváří malou vesničku. Vesnička je zasazena do zeleně a v okolí domků je zahrada s květinami, okrasnými keři, palmami a olivovníky. Domy jsou od sebe dostatečně vzdáleny a tak vám nabídnou soukromí. Do centra Kassiopi se dostanete po silnici asi za 15 minut, na pláž Votana (větší oblázky) se dostanete také asi za 15 minut. Vyhlášená oblázková pláž Avlaki je vzdálena asi 1,2 km. V okolí jsou taverny a další obchody. Přímo v hotelu je malý obchod.

Vybavení hotelu Memento Kassiopi

Recepce, dva bary a restaurace s celodenním provozem, restaurace a la carte, čtyři bazény s lehátky a slunečníky, dva dětské bazény, tenisové kurty, stolní tenis, fitness, sauna, malé dětské hřiště, koš na košíkovou, hlídání dětí (za poplatek), dětský klub pro děti od 4 do 12 let, animační programy pro děti i dospělé, kino, parkoviště, směnárna, prádelna (za poplatek), přivolání lékaře. V recepci je sejf a internetový koutek (za poplatek).

Vybaverní pokojů

Hotel nabízí několik typů pokojů, které jsou situovány v přízemí, prvním nebo druhém patře. Dvoulůžkové pokoje superior nebo superior plus, které mají možnost jedné přistýlky. Pokoje mají balkón nebo terasu s výhledem na hory nebo do zahrady. Suity s jednou ložnicí nabízejí ubytování pro dva dospělé a až dvě děti a v suitách se dvěma ložnicemi se mohou ubytovat až čtyři dospělé osoby. Balkóny nebo terasy suit směřují k bazénu nebo do zahrady. Pokoje i suity jsou vybaveny sprchou, WC, ledničkou, klimatizací, LCD-TV/SAT, telefonem, fénem a WI-FI . Dětská postýlka je na vyžádání.

Stravování

Dle CK. Americká snídaně, oběd a večeře jsou podávány formou bufetu v hotelové restauraci Terra Verde.

Vzdálenosti

Od pláže Votana: cca 600 m od centra Kassiopi: cca 600 m od malého přístavu Kassiopi: cca 1 km.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.