Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Morfeas

Jednoduchý, avšak dobře vybavený hotel Moerfeas, nacházející se poblíž pláže v prázdninovém letovisku Kavos, 500 metrů od rušného centra s bary, obchůdky, restauracemi a dalšími možnostmi zábavy je vhodný pro všechny věkové skupiny, včetně rodin s dětmi, pro které je v areálu k dispozici i dětské hřiště.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Morfeas, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Morfeas

Jednoduchý hotel Morfeas se nachází v blízkosti pláže v letovisku Kavos, cca 500 m obchodů, barů a restaurací a možností nočního života a 49 km od letiště.

Vybavení hotelu Morfeas

Recepce, internet, restaurace, bar s TV, bar u bazénu, bazén, vodní pólo, kadeřnice a kosmetička na vyžádání, kulečník, stolní tenis, video hry, večerní zábava.

Ubytování

Hotel Morfeas nabízí dvoulůžkové pokoje bez možnosti přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, ledničkou, konvicí a balkónem.

Služby za poplatek

Lehátka a slunečníky na pláži, klimatizace, kulečník, internet.

Pro děti

Dětské hřiště.

Strava

Dle CK. Snídaně: servírované snídaně. Polopenze: servírované snídaně, servírované večeře.

Pláž

Cca 100 m od pláže.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.