Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Gongas

Gongas Apartments se nachází v klidné části letoviska Acharavi. Acharavi se pyšní svou širokou písčitou pláží s oblázky a velmi čistým mořem. Délka pláže je 8 kilometrů a vzhledem ke své délce nabízí jak rušná místa, tak klidné až osamělé úseky. Pláž je s pozvolným vstupem do moře, vhodná je zejména pro malé děti. V Acharavi je velké množství restaurací, barů, diskoték, supermarketů a obchodů, a to jak na pobřeží, tak v centru letoviska. Doporučujeme rodinám, klidná a nenáročná dovolená s možností aktivního pohybu u moře.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Gongas, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha apartmánů Gongas

Apartmány a studia Gongas se nacházejí  v klidné části letoviska Acharavi, ve vzdálenosti 300 m od hezké písčité pláže s oblázky s velmi pozvolným vstup do moře. Centrum letoviska Acharavi je vzdálené 300 m,  nákupní a stravovací možnosti 50-100 m, vodní park Hydropolis 600 m. Apartmány Gongas jsou vzdálené  37 km od centra hlavního města Kerkyry. Letiště je vzdálené 39 km.

Vybavení a služby

Dvě pěkné dvoupatrové vilky Gongas v klidné části Acharavi a v udržované zahradě tvoří atrium, kde se nachází vlastní bazén se sluneční terasou a s příjemným posezením pod pergolou. K dispozici jsou lehátka (zdarma). K dispozici je internet. Obchod je vzdálen pouze 50 m.

Popis ubytování

Apartmány i studia Gongas jsou prostorná, pěkně vybavená. Součástí vybavení je kuchyňský kout se sporákem, malou troubou, varnou konvicí a lednicí, koupelna s WC, televizor a stropní nebo stolní větráky (bez klimatizace). Obsazenost u studií jsou min. 2 osoby a u apartmánů min. 4 osoby.  Do většiny apartmánů i studií se vejde přistýlka.

Sport a zábava

Vlastní bazén. Pláž je vzdálena 300 m, kde je možné si zapůjčit slunečníky a lehátka (za poplatek). Na pláži je pestrá nabídka vodních sportů - loďky a šlapadla, windsurfing, vodní lyžování, paragliding, motorové čluny nebo jízda na banánech. V blízkosti další volně přístupné bazény se sladkou vodou a celá řada obchodů, restaurací, taveren, barů, kaváren, diskoték, půjčoven kol a motorek. V Acharavi je velké množství restaurací, barů, diskoték, supermarketů a obchodů, a to jak na pobřeží, tak v centru letoviska.

Pláž

Apartmány Gongas se nacházejí asi 300 metrů od pláže. Acharavi se pyšní svou širokou písčitou pláží s oblázky a velmi čistým mořem. Délka pláže je 8 kilometrů a vzhledem ke své délce nabízí jak rušná místa, tak klidné až osamělé úseky. Pláž je s pozvolným vstupem do moře, vhodná je zejména pro malé děti. Na pláži pestrá nabídka vodních sportů za poplatek.

Stravování

dle CK, bez stravy - vlastní stravování, k dispozici je plně vybavený kuchyňský kout. V blízkosti další stravovací možnosti v plážových tavernách a barech nebo restauracích v centru Acharavi.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.