Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Nautilus

Hotel Nautilus skládající se z několika budov se nachází na klidném místě ostrova Korfu ve svahu s nádherným výhledem na moře ve vzdálenosti cca 1 km od střediska Barbati.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Nautilus, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Nautilus:

Hotel Nautilus skládající se z několika budov se nachází na klidném místě ostrova Korfu ve svahu s nádherným výhledem na moře ve vzdálenosti cca 1 km od střediska Barbati.

Vybavení:

Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar s TV koutkem, venkovní bazén pro dospělé s dětským brouzdalištěm (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma), dětské hřiště, stolní tenis, basketbalové hřiště, stolní hry.

Pokoje hotelu Nautilus:

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny klimatizací, SAT TV, fénem, ledničkou, telefonem, koupelnou a balkonem.

Stravování:

All inclusive - snídaně, obědy, večeře formou bufetu, občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, káva, čaj, zákusky, zmrzlina pro děti.

Pláž:

Pod hotelem nautilus se nachází terasa, ze které je možný vstup do moře. Hlavní oblázková pláž, oceněna modrou vlajkou EU za čistotu moře, se nachází cca 10 min. chůze a nabízí množství vodních a plážových sportů. Na pláž jezdí 2x denně hotelový minibus zdarma.

Aktuální popis od CK

PolohaŘecko / Korfu / Barbati. Hotelový komplex se skládá z hlavní budovy a čtyř vedlejších budov. Nachází se na severovýchodě ostrova, na skalisku s krásným...

Popis destinaceOstrov Korfu naleznete u západního pobřeží Řecka. Břehy ostrova Korfu jsou omývány modrozeleným Jónským mořem. Zobrazit místo Korfu na větší...

Poloha a popisTassos Apartments se nachází 3 minuty chůze od pláže. Apartmány Tassos stojí pouhých 100 až 150 metrů od pláže Acharavi na Korfu a nabízejí...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.