Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Telis

Hotel Telis se nachází v klidném prostředí přímo v zahradě, avšak jen kousek od centra a pláže (cca 50 m). V centru letoviska Moraitika naleznete restaurace, bary, taverny a diskotéky. Hlavní město Korfu, Kerkyra, je vzdáleno 22 km, pravidelné autobusové spojení, autobusová zastávka nedaleko od hotelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Telis , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha

Hotel Telis se nachází v klidném prostředí přímo v zahradě, avšak jen kousek od centra a pláže (cca 50 m). V centru letoviska Moraitika naleznete restaurace, bary, taverny a diskotéky. Hlavní město Korfu, Kerkyra, je vzdáleno 22 km, pravidelné autobusové spojení, autobusová zastávka nedaleko od hotelu. V blízkosti supermarket (cca 100 m), cca 300 m lékárna, zastávka autobusu cca 250 m (spojení do Kavosu a Kerkyry).

Stravování

Polopenze. Snídaně formou kontinentálního bufetu, večeře servírované.

Ubytování

Jednoduše zařízené pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), TV, lednicí a klimatizací v červenci a srpnu zdarma. Možnost až dvou přistýlek.

Vybavení hotelu Telis

Jednoduchý rodinný hotel nabízí svým hostům dětský bazén, bazén pro dospělé, zahradu s houpačkami pro děti a zahradní altánek, kde jsou servírovány snídaně a večeře.

Pláž u Telis

Oblázkovo-písečná pláž je vzdálena 50 m od hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek.

Aktuální popis od CK

DoporučeníMalý rodinný penzion s hotelovými službami vpěkné velké zahradě a vblízkosti pláže - jednoduché ubytování pro nenáročné klienty, v klidném...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.