Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Pantokrator

Dnes u nás již známý, velmi žádaný, oblíbený a nově zrekonstruovaný hotelový areál Pantokrator, postavený v tradičním řeckém stylu, se nachází nedaleko centra malebné vesničky Barbati na Korfu. Areál Pantokrator je tvořen řadami domečků (přízemí, 1. patro) ve svahu nad sebou. Z celého prostranství areálu se naskýtá jedinečný výhled na moře, pláže a okolní pohoří. V centru letoviska najdete několik restaurací, kaváren, taveren, obchodů se suvenýry, marketů aj., nejbližší supermarket je přímo pod hotelem. Na hlavní silnici je zastávka městského autobusu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Pantokrator, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Pantokrator

Dnes u nás již známý, velmi žádaný, oblíbený a nově zrekonstruovaný hotelový areál Pantokrator, postavený v tradičním řeckém stylu, se nachází nedaleko centra malebné vesničky Barbati. Areál Pantokrator je tvořen řadami domečků (přízemí, 1. patro) ve svahu nad sebou. Z celého prostranství areálu se naskýtá jedinečný výhled na moře, pláže a okolní pohoří. V centru letoviska najdete několik restaurací, kaváren, taveren, obchodů se suvenýry, marketů aj., nejbližší supermarket je přímo pod hotelem. Na hlavní silnici je zastávka městského autobusu, kterým můžete pohodlně cestovat do hlavního města Korfu (jízdné cca 1,80€/cesta).

Kapacita

hotel Pantokrator má 100 pokojů (1-, 2lůžkové s možností 1 nebo 2 přistýlek, některé pokoje mohou být propojené), které jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, telefonem, balkónem nebo terasou. Všechny pokoje mají větší nebo menší výhled k moři. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Trezor na recepci (za poplatek cca 12€/týden, cca 15€/10 dnů), televize s DVD (půjčovné filmů na DVD za poplatek cca 5€/film a cca 7€/nový film), lednička (za poplatek cca 3€/den), klimatizace (za poplatek cca 7€/den), nabídka od hotelu: lednička + klimatizace (za společný poplatek 290Kč/den - v případě předplacení předem v Kč). V hotelu jsou též pokoje typu Luxury, kde je součástí vybavení TV se sat. příjmem a DVD, klimatizace, lednička, fén, překapávač a trezor. Tento typ pokoje je jen na vyžádání.

Pláže u hotelu Pantokrator

K nejbližší menší oblázkovo-písčité pláži se dostanete cestou od hlavní silnice, vzdálené cca 220m a odtud je to k pláži cca 70 schodů (tato pláž je úzká a bez WC, sprch, převlékáren a taveren). Známá oblázková pláž „Golden Beach“ se službami (tj. převlékárny, sprchy, WC, taverna, restaurace a kavárny) leží cca 10 minut chůze od hotelu.

Služby

vstupní hala s recepcí, směnárna, poštovní služby, internetové & e-mailové služby (za poplatek cca 2€/hodina), faxové služby (1 strana cca 1€) - na vyžádání na recepci, trezor, telefonní automat, prodej cigaret, salónek s TV se satelitním příjmem a DVD přehrávačem, prádelna, taxi služba, vnitřní bar s velkým TV projektorem, restaurace, terasa s výhledem na moře, snack­bar u bazénu, zahrada, parkoviště. Hotel pro své hosty zajišťuje zdarma dopravu minibusem na trase: hotel - hlavní silnice a zpět (na vyžádání) v průběhu dne (od 12:00 do 18:00 hodin) a rozvážku zavazadel do/z pokojů. Zapůjčení žehličky na recepci (zdarma). V hotelu obvykle během sezóny pracuje též český personál.

Stravování

formou polopenze. Snídaně a večeře – bohatý bufet.

Sport a zábava v hotelu Pantokrator

velký bazén, jacuzzi (za poplatek cca 10€/4 osoby), dětský bazén, slunečníky a lehátka na terase u bazénu (zdarma), malý dětský koutek, kulečník (za poplatek cca 2€/hra), stolní tenis (za poplatek cca 1,5€/30minut), různé hry (za poplatek cca 1€/hra). Různé druhy sportovního vyžití na pláži (za poplatek: banana, ringo, vodní lyžování, parasailing, šlapadla, loďky), slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 2 – 3€/kus/den). Dále hotel pro své hosty pořádá v hlavní sezóně různé programy s ukázkami původního řeckého folklóru, happy hour, bingo, karaoke, disko, různé soutěže a vystoupení s živou hudbou, aj.

Hlavní výhody

3 hlavní výhody hotelu Pantokrator: dobrá poloha, krásný výhled na moře, příjemná atmosféra.

Web

Hotel Pantokrator

Aktuální popis od CK

Hotel Pantokrator 3* se nachází v letovisku Barbati. Barbati se nachází v severovýchodní části ostrova, v lokalitě se nachází několik zejména oblázkových...

PolohaPláž: 300 m • oblázková | ZDARMA: klimatizace • lednice • TV/DVD • Wi‑Fi • sejf • lehátka a slunečníky u bazénu • výhled na mořeOkolíPod pyšně a...

HotelVstupní hala, recepce, hlavní restaurace, bar, bar u bazénu, WiFi ve společných prostorách zdarma; za poplatek internetový koutek. Terasa s bazénem,...

PopisPláž: 300 m • oblázková | ZDARMA: klimatizace • lednice • TV/DVD • Wi‑Fi • sejf • lehátka a slunečníky u bazénu • výhled na mořeOkolíPod pyšně a...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.