Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Luisa

Apartmánový dům Luisa nabízí ubytování v klidném prostředí, avšak v sousedství rušnějšího letoviska Sidari na severu Korfu, které nabízí nepřeberné množství obchodů, restaurací, barů a taveren.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Luisa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Apartmánový dům Luisa

Hotel-apartment Luisa*** s bazénem (včetně dětského bazénku) leží v upravené zahradě, 300 m od písčité pláže s pozvolným vstupem do moře vhodným pro rodiny s dětmi.

Ubytování

Penzion Luisa se skládá ze dvou budov. Studia Luisa pro 2-3 osoby a apartmány Luisa pro 3-4 osoby jsou vybaveny kuchyňským koutem, soc. zařízením, klimatizací za poplatek, TV, wi-fi připojením zdarma, trezorem za poplatek a balkónem/terasou. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Majitelé penzionu u bazénu provozují bar a restauraci. Na zahradě je k dispozici dětský koutek s houpačkou.

Poloha

Penzion Luisa leží v okrajové části letoviska Sidari (Peroulades), cca. 5min chůze od Kanálu Lásky (Canal d´Amour). Poloha hotelu Luisa zajišťuje klid, ale zároveň nabízí možnost zábavy a ruchu v centru letoviska. V bezprostředním okolí je nepřeberné množství obchodů, restaurací, barů a taveren.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.