Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sailors

Přímo v sousedství apartmánů Captain´s v letovisku Kavos na Korfu se nachází jednoposchoďový dům Sailors. Nejbližší supermarket objevíte už po 30 metrech, Studia poskytují ubytování pro 2 osoby s možností přistýlky pro dítě. K menším, útulně zařízeným pokojům patří kuchyňka se základním nádobím a lednička, koupelna/WC a balkon nebo terasa. Z pokojů se vám naskytne přímý nebo boční výhled na moře, případně na cestu.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sailors, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Kapacita Sailors:

17 studií

Popis domu Sailors a ubytování:

Přímo v sousedství apartmánů Captain´s se nachází jednoposchoďový dům Sailors. Nejbližší supermarket objevíte už po 30 metrech, Studia poskytují ubytování pro 2 osoby s možností přistýlky pro dítě. K menším, útulně zařízeným pokojům patří kuchyňka se základním nádobím a lednička, koupelna/WC a balkon nebo terasa. Z pokojů se vám naskytne přímý nebo boční výhled na moře, případně na cestu. Majitel sousedního domu Captain´s vás rád přivítá ve svém areálu, kde se můžete koupat v bazénu, opalovat na lehátkách a dát si malé občerstvení nebo chutný nápoj ve snack baru.

Pláž u Sailors

Neorganizovanou pláž najdete po 30 m, organizovanou písečnou pláž s lehátky a slunečníky přibližně po 350 m před restaurací Sokratis.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.