Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Three Stars

Hotelový areál sestávající z hlavní budovy a několika patrových vilek je vystavěn na Korfu v pečlivě udržované zahradě přímo u pláže. Centrum střediska Moraitika je vzdáleno cca 300 m. První obchody a taverny se nacházejí cca 150 metrů od hotelu.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Three Stars, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Three Stars

Hotelový areál Three Stars sestávající z hlavní budovy a několika patrových vilek je vystavěn v pečlivě udržované zahradě přímo u pláže. Centrum střediska je vzdáleno cca 300 m. První obchody a taverny se nacházejí cca 150 metrů od hotelu.

Pláž

Přímo u hotelu Three Stars se nachází pláž pokrytá hrubším pískem. Vstup do moře je pozvolný. K dispozici jsou slunečníky a lehátka (za poplatek). K zastínění lze také využít stromů podél pláže a v hotelové zahradě.

Vybavení hotelu Three Stars

K vybavení hotelu Three Stars patří klimatizovaná vstupní hala s recepcí, televizní salonek, restaurace, bar, bazén, zahrada s lehátky (za poplatek) a taverna na pláži.

Vybavení pokojů

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC, telefonem, balkonem nebo terasou. Trezory jsou k dispozici na recepci za poplatek. Naše pokoje jsou situovány výhradně v hotelové budově.

Stravování

V hotelové restauraci s terasou jsou podávány snídaně formou bufetu, večeře s obsluhou. Každou neděli jsou i večeře bufetovým způsobem.

Aktuální popis od CK

HotelVstupní hala, recepce, restaurace, bar, taverna u pláže, WiFi ve veřejných prostorách zdarma; za poplatek trezory na recepci (cca 2 EUR/den). Bazén;...

StřediskoMoraitikaPolohaHotelový komplex hlavní budovy a několika patrových vilek je umístěný v udržované zahradě přímo u pláže, cca 300 m od centra...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.