Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Tea

Vilka Tea s 8 apartmány je postavena ve svahu nad příjezdovou komunikací a nad oblázkovou pláží Kassiopi na Korfu. Na pláž se dostanete, sejdete-li po schodech (cca 54 schodů) a pak pokračujete asi 80 m po silnici. V okolí jsou obchody a taverny. Do malebného přístavu Kassiopi a k dalším kamenitým plážím (kamenné plotny) se dostanete po cestě, která vede podél pobřeží.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Tea, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha

Vilka Tea s 8 apartmány je postavena ve svahu nad příjezdovou komunikací a nad oblázkovou pláží Kassiopi. Na pláž se dostanete, sejdete-li po schodech (cca 54 schodů) a pak pokračujete asi 80 m po silnici. V okolí jsou obchody a taverny. Do malebného přístavu Kassiopi a k dalším kamenitým plážím (kamenné plotny) se dostanete po cestě, která vede podél pobřeží. Naskytnou se Vám nádherné výhledy na moře a na přístav. Do centra Kassiopi se dostanete velmi rychle po silnici. Pěší chůzí dosáhnete i na další atraktivní, převážně oblázkové pláže, kterých je v okolí několik.

Ubytování

Všechny apartmány Tea mají balkóny s krásným výhledem na moře. Ve 2. a v 1. patře jsou 3 a ve zvýšeném přízemí 2 apartmány. Všechny mají 1 ložnici se 2 lůžky a obytnou kuchyň s dalšími 2 lůžky (gauč). Apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky) a klimatizací (za příplatek).

Hodnocení

Největší předností domu Tea je panoramatický výhled na moře, velkou výhodou je i blízkost centra Kassiopi a dalších krásných pláží této oblasti.

Vzdálenosti

Vzdálenost od pláže: cca 120 m. Vzdálenost od centra Kassiopi: cca 200 m. Vzdálenost od přístavu Kassiopi: cca 580 m.

Informace o ubytování v hotelu Tea

2 - 4 lůžka vlastní stravování

Aktuální popis od CK

Popis destinaceOstrov Korfu naleznete u západního pobřeží Řecka. Břehy ostrova Korfu jsou omývány modrozeleným Jónským mořem. Zobrazit místo Korfu na větší...

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.