Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aquis Pelekas Beach

Aquis Pelekas Beach je příjemný hotel s výtečnou polohou u nádherné písčité pláže letoviska Pelekas na západní straně ostrova Korfu, vhodný pro klidnou dovolenou strávenou v zázemí dobrého hotelu. Hotel Aquis Pelekas Beach nabízí příjemně zařízené moderní pokoje s koupelnou a soc. zařízením (vysoušečem vlasů); klimatizace, LCD SAT/TV, DVD přehrávač, WIFI, minilednička, telefon, trezor (za poplatek), balkon/terasa.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Aquis Pelekas Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Aquis Pelekas Beach

Hotel Aquis Pelekas Beach leží přímo u písčité pláže; ve svahu terasovitého charakteru (nedoporučujeme klientům se sníženou pohyblivostí), ve vyhledávaném malém letovisku s několika tavernami, obchůdky, vesničkou cca 2 km nad hotelem (přístupná pouze příkrým kopcem - pěšky, hotelovým shuttle busem nebo taxi), ideální pro klidnou dovolenou strávenou v zázemí kvalitního hotelu, pro poznání krás ostrova doporučujeme pronájem automobilu (Viz například půjčovna aut Top Cars Korfu); cca 15 km od letiště.

Vybavení hotelu

recepce, restaurace, á la carte restaurace, lobby bar, bar u bazénu, venkovní bazén (slunečníky a lehátka, plážové osušky k dispozici), dětský bazén, amfiteátr (animační programy), posilovna, stolní tenis, plážový volejbal, WIFI zdarma (ve veřejných prostorech), shuttle bus do vesničky Pelekas, business centrum, minimarket.

Stravování

Dle ck, all inclusive

Služby

služby business centra, kulečník, plážový servis a vodní sporty na pláži, masáže.

Ubytování

Hotel Aquis Pelekas Beach nabízí příjemně zařízené moderní pokoje s koupelnou a soc. zařízením (vysoušečem vlasů); klimatizace, LCD SAT/TV, DVD přehrávač, WIFI, minilednička, telefon, trezor (za poplatek), balkon/terasa.

Děti

dětský bazén, dětské hřiště, herna.

allincl

Dle ck, plná penze formou bufetu vč. nápojů; odpolední káva/čaj vč. lehkého občerstvení, nápoje 10:00-23:00 na barech - rozlévané místní výroby, alkoholické a nealkoholické (z alkoholických 1 mezinárodní značky - rum, vodka, gin, whiskey, tequilla), koktejly - 5 alkoholických, 2 nealkoholické.

Doporučení

Aquis Pelekas Beach je příjemný hotel s výtečnou polohou u vyhledávané písčité pláže na západní straně ostrova Korfu, vhodný pro klidnou dovolenou strávenou v zázemí dobrého hotelu.

Aktuální popis od CK

DoporučeníOblíbený terasovitě položený hotel přímo uvyhledávané písčité pláže na západní straně ostrova, ideální volba pro klidnou dovolenou strávenou v...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.