Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Agios Georgios - jihozápad

V resortu najdete několik kilometrů dlouhou pláž, táhnoucí se podél pobřeží a pokrytou pískem se zlatavým odleskem. V její severní části můžete dokonce vidět písečné duny, které pomyslně oddělují pláž od sousedícího jezera Korission. Nicméně část jižní přináší mnohem více možností pro prázdninovou relaxaci. Jednou z nich jsou, krom klasického slunění na pláži, také akční vodní sporty. Vybrat si můžete z celé řady – od windsurfingu, přes po vodní lyžování a jízdu na člunu, až po šnorchlování a potápění. Navíc je pláž je přizpůsobena i pro postižené. Voda je tu křišťálově čistá a díky tomu si také vysloužila ocenění Evropské unie za výtečnou kvalitu – tzv. modrou vlajku. A až vás pláž omrzí, pokud se tak vůbec stane, můžete si zaplavat v některém z bazénů, kterých je v letovisku několik. Nechybí tu ani restaurace, kde lze posedět u dobrého vína a řeckých laskomin.

Oblast
Pláž najdete v letovisku Agios Georgios, v překladu Svatý Jiří, které se nachází nedaleko jezera Korission na jihozápadním pobřeží řeckého Korfu. Dejte však pozor na záměnu. Středisko stejného jména totiž naleznete také v severovýchodní části ostrova, které je zcela odlišné. Nás bude ale zajímat jen to jižněji položené. Zelené olivové a borovicové háje, zlatavá pláž a azurově modré moře – to je ten nejstručnější, avšak nejvýstižnější popis jihozápadního Agios Georgios.
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Agios Georgios - jihozápad, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Parametry

Kvalita vody Křišťálově čistá
Dno Písek
Povrch Písek
Vybavení Taverny, Slunečníky/lehátka, Sprcha , Občerstvení
Šnorchlování nevyplněno
Přistup a doprava Osobní auto, Skůtr
Příroda nevyplněno
--- • --- • ---
---