Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kontokali

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kontokali, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od

Středisko Kontokali

Kontokali  se nachází na zeleném poloostrově, v zálivu Guvia, asi 5 kilometrů severně od Kerkyry. Místo je pojmenováno po benátském panovníku Cristoforo Condocali, který toto území získal díky úspěšné bitvě u Lepanta.

Turistická vybavenost, zajímavosti

V letovisku se nachází vše potřebné k prožití pohodové dovolené, počínaje tavernami s velmi dobrou kuchyní, obchůdky, bary a občerstvením na pláži. U hlavní silnice se nachází AB market, u kterého je i bankomat.  Velmi oblíbeným výletním cílem je návštěva hlavního města Kerkyra, které je z Kontokali dobře dostupné místním autobusem. Cesta trvá asi 15 až 30 minut, dle nástupního místa. V městečku se nachází jeden z nejstarších kostelů na celém ostrově a poblíž nalezneme i zbytky hradu benátských rytířů.

Pláž

Dlouhá písečná pláž, oceněná Modrou vlajkou za čistotu je díky svému mělkému vstupu do moře vhodná i pro děti a neplavce. Naleznete zde lehátka se slunečníky, sprchy i plážový bar s občerstvením.

Tipy na hotel v letovisku Kontokali

Kontokali Bay Resort & Spa od 23 890 Kč se všemi poplatky

Velice luxusní a nádherný hotelový komplex Kontokali Bay Resort & Spa leží přímo na písčité pláži s pozvolným vstupem do moře na ostrově Korfu. Hotel se nachází 6 km od hlavní města Kerkyra na zeleném poloostrově, kdy z jedné strany ho obklopuje záliv starořecky zvaný Gerekos a z druhé Jónské moře. Velice příjemný hotel s nádherně upravenou zahradou. Tento hotel je vhodnou volbou i pro náročnou klientelu vyžadující bezchybné služby, je vhodný i pro rodiny s dětmi.

1.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---