Výlet okolo Korfu - Paleokastritsa

2 min.

Popis výletu

Celodenní výlet začíná z jednoho z nejkrásnějších a nejznámějších koutů ostrova Korfu, z letoviska PALEOKASTRITSA, z přístavu Alipa. Lodí s proskleným dnem poplujete hodinu kolem nádherných skalních útvarů,jeskyní a osamělých pláží v okolí Paleokastritse (Liapades, pláž a skály Rovinja). Je zde nejčistší voda v moři z celého ostrova Korfu, takže přes prosklené dno lodi je vidět do hloubky až 30 metrů. Loď po cestě zastaví na jedné z nejkrásnějších pláží Korfu, na Rajské pláži, která je obklopená nádhernou vápencovou skalou a je přístupná pouze lodí z moře. Na výletě je vždy přítomen také český průvodce. Pokud máte rádi krásnou přírodu, čisté moře, slunce a dobré jídlo, tak si nenechejte ujít tento nezapomenutelný zážitek vaší dovolené...

Občerstvení zdarma

Na Rajské pláži, bude asi 3 hodiny odpočinek, během kterého budete mít k dispozici zdarma slunečníky a bar: voda, džus, bílé a červené víno co hrdlo ráčí... V poledne Vám posádka připraví chutný oběd: přímo na pláži ugrilované kuřátko na řecký způsob, řecký salát a ovoce.

Termíny

Výlet se koná každý den, vyplouvá se z přístavu ALIPA PORT v Paleokastritsi kolem 11:00 a návrat do přístavu je v 16:00. Po návratu z výletu doporučujeme navštívit a prohlídnout si letovisko Paleokastritsa, jeho nejznámější klášter svaté panny Marie, nebo si zajet na nejznámější a nejkrásnější vyhlídku na ostrově, vyhlídku BELLA VISTA, která je na skalách nad Paleokastritsií.

Cena

Běžná cena je 30-35 euro, ale všichni, kdo si objednají zájezd přes naší společnost, mohou mít tento výlet úplně ZDARMA.

Fotky z výletu

Fotografie z výletu Perly západního pobřeží Korfu jsou zde.

Naše tipy na zájezdy