Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Citi Live Hotel

Jednoduchý hotel City Live nacházející se přímo v městě Kos v dosahu mnohých nákupním možností, taveren a barů je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů, kteří vyhledávají pobyt v centru dění a současně blízko pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Citi Live Hotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu City Live

Příjemný a klienty velmi oblíbený hotel se nachází přímo v centru města Kos. Velké množství restaurací, barů a nákupních možnosti se nachází v blízkosti hotelu. Autobusová zastávka zajišťující dopravu po ostrově Kos, ze které můžete navštívit starodávný hrad Kos a další pamětihodnosti ostrova, se nachází ve vzdálenosti cca 300 m od hotelu. Letiště je vzdáleno cca 22 km od hotelu.

Vybavení hotelu

Jednodušší ale velmi pěkný hotel je postaven v tradičním řeckém stylu a svým hostům nabízí recepci, bar, zahradu a internetový koutek. Internet V lobby i na pokojích je možné využít Wi-Fi i kabelové připojení zdarma.

Sport a zábava

Hotel svým hostům nabízí k dispozici fitness. Hlavní město Kos vybízí k procházkám kolem přístavu, či k posezení v jedné z několika taveren či restaurací.

Vybavení pokojů

Jednoduše, ale účelně zařízené klimatizované pokoje mají telefon, koupelnu se sprchou a wc, vysoušeč vlasů, miniledničku, bezpečnostní schránku a balkon.

Strava

Dle CK, se snídaní nebo polopenzí.

Pláž

Písčito-oblázková pláž se nachází ve vzdálenosti cca 100 m od hotelu, od kterého je oddělena místní rušnou komunikací. Vstup do vody je pozvolný, ale je možné využít i místního mola.

Hotel na internetu

www.citilivehotel.com

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.