Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Cleopatra Superior

Hotel Cleopatra Superior je jedním ze 3 tříhvězdičkových hotelů v centru Kardameny na ostrově Kos, společně s hotely Cleopatra Classic a Cleopatra Cris Mari jsou od sebe vzájemně vzdálené cca 80 m a hosté těchto hotelů mohou sdílet veškeré vybavení těchto 3 hotelů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Cleopatra Superior, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Cleopatra Superior

Hotel Cleopatra Superior je jedním ze 3 tříhvězdičkových hotelů v centru Kardameny, s hotely Cleopatra Classic a Cleopatra Cris Mari jsou od sebe vzájemně vzdálené cca 80 m a hosté těchto hotelů mohou sdílet veškeré vybavení těchto 3 hotelů. V blízkosti hotelu je spousta obchodů, barů a restaurací, na pláži je možnost vodních sportů. Vzdálenost od letiště v Kosu je 14 km. Všichni hosté tohoto hotelu mají 10% slevu do kardamenského centra vodních sportu.

Vybavení hotelu Cleopatra Superior

recepce, internetový kout, wi fi zdarma, snack bar u bazénu, lehká večerní zábava (občasný hudební vecer, řecký večer, BBQ), bazén, herna.

Ubytováni

Hotel Cleopatra Superior nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, na vyžádání rodinné pokoje. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, SAT TV, ledničkou, telefonem, trezorem a balkónem nebo terasou.

Pláž

Hotel Cleopatra leží nedaleko písčito-oblázkové pláže

Strava

dle CK, Snídane: kontinentální bufetové (07:30 – 09:30)

Aktuální popis od CK

Poloha- Centrum Kardamena cca 500 m - Nejbližší nákupní možnosti v Kardameně - Taverny a bary v těsné blízkosti hotelu - Letiště Kos cca 7 km Pláž-...

Poloha a popisCleopatra Hotels je skupina tří hotelu (Cleopatra Classic, Cleopatra Superior a Kris Mari). Všechny tři hotely jsou blízko od centra města...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.