Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Princess of Kos

Rozsáhlý hotelový areál Princess of Kos s milou a přátelskou atmosférou je posazený v zahradách s palmami v klidném prostředí. „Princezna Kosu“, jak se tento hotel v překladu jmenuje, se nachází u moře a krásné dlouhé pláže se světlým pískem s pozvolným vstupem. Hotel Princess of Kos leží na severní straně ostrova poblíž letoviska Mastichari (cca 4 km), kde je dostatek nákupních i zábavních možností. Nedaleko se nachází též vodní park Lido, kam se můžete vypravit se svými dětmi (vstupné je cca 17€/den).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Princess of Kos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha areálu Princess of Kos

příjemný, nově zrenovovaný, velmi rozsáhlý hotelový areál Princess of Kos s milou a přátelskou atmosférou je posazený v zahradách s palmami v klidném prostředí. „Princezna Kosu“, jak se tento hotel v překladu jmenuje, se nachází u moře a krásné dlouhé pláže se světlým pískem s pozvolným vstupem. Hotel Princess of Kos leží na severní straně ostrova poblíž letoviska Mastichari (cca 4 km), kde je dostatek nákupních i zábavních možností. Nedaleko se nachází též vodní park Lido, kam se můžete vypravit se svými dětmi (vstupné je cca 17€/den). Vzhledem k tomu, že areál Princess of Kos je rozsáhlý, jsou některé pokoje vzdáleny od pláže až cca 700 m.

Pravidelné autobusové spojení do města Kos (cca 18 km) je zajištěno ze zastávky vzdálené cca 800 metrů od hotelu (autobus jezdí přes den velmi často, každých 15 minut, jízdné vyjde na cca 2,10€). Další možností je ale využít autobus odjíždějící po snídani přímo od hotelové brány. Z hlavního města se vrací po obědě.

Kapacita

celková kapacita hotelového komplexu Princess of Kos činí 263 pokojů. Nachází se zde (1-, 2lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny, kde je palanda pro děti). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a sprchou, WC, klimatizací, fénem, telefonem, rádiem, TV se satelitním příjmem, chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, hory nebo do zahrady. Dětská postýlka (za poplatek cca 20€/týden). Trezor na recepci (za poplatek cca 15€/pobyt). Osušky na pláž je možné zapůjčit od hotelu (za poplatek cca 0,70€/den).

Služby

recepce, vstupní hala, salónek, internetový koutek (za poplatek cca 4,40€/hodina), minimarket s potravinami a suvenýry, klenotnictví, telefonní automat, dvě vnitřní restaurace, hlavní bar, snackbar, bar u obou bazénů, taverna, konferenční místnost s TV se satelitním příjmem, videem, DVD a velkoplošnou obrazovkou, společenská místnost, lékařské služby (za poplatek), zahrada, parkoviště.

Stravování

formou ALL INCLUSIVE (viz. popis).

All inclusive

- Snídaně, obědy a večeře formou bufetu - Snídaně (od 07:30 – 09:30 hodin), oběd (od 13:00 – 14:30 hodin v restauraci nebo od 13:00 – 15:00 hodin v taverně), večeře (od 19:00 – 21:00 hodin) - Bar u bazénu č. 1 (10:00 – 18:00 hodin) nabízí nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje místní výroby, filtrovanou kávu, bílé a růžové víno, pivo, sendviče, sladké pečivo a každý druhý den palačinky s různými příchutěmi. - Bar u bazénu č. 2 (10:00 – 18:00 hodin) podává nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje místní výroby, filtrovanou kávu, bílé a růžové víno, pivo, sendviče a sladké pečivo - V případě špatného počasí jsou venkovní bary uzavřeny a otevřen je hlavní bar od 10:00 do 23:00 hodin - Hlavní bar (18:00 – 23:00 hodin) nabízí nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje místní výroby, filtrovanou kávu, pivo, bílé a růžové víno, sendviče, sladké pečivo a 2 x týdně sýrové nebo uzeninové minikoláčky - Od 16:00 do 17:00 hodin je v taverně podávána zmrzlina, sladké pečivo, filtrovaná káva. - Sportovní aktivity zdarma: fitcentrum, tenis (do 20:00 hodin), šlapadlo (1 hodina na osobu a pobyt), plážový volejbal, stolní tenis, lehátka u bazénů ( nad 7 let věku)

Sport a zábava

2 velké bazény, 2 dětské bazény, jacuzzi, slunečníky a lehátka u bazénu a v zahradě (zdarma), na pláži (za poplatek cca 5€/set/den, sprchy a toalety na pláži, 2 dětská hřiště, miniklub, fitcentrum (zdarma), sauna (za poplatek 30€/30 minut), 4 tenisové kurty (zdarma, večerní osvětlení kurtu za poplatek), stolní tenis (zdarma), venkovní šachy, plážový volejbal, diskotéka (za poplatek), kulečník (za poplatek cca 3€/hodina), pronájem kol a motocyklů (za poplatek). Na pláži jsou vodní sporty: kánoe (zdarma), šlapadla a další (za poplatek), v některých dnech při silnějším větru je ale nabídka omezena.

Hlavní výhody hotelu Princess of Kos

dobrá poloha, zajímavě řešené exte¬riéry, známý a žádaný hotel na našem trhu.

Web

Princess of Kos

Aktuální popis od CK

PolohaŘecko / Kos / Mastichari. Oblíbený, a rodinami vyhledávaný, hotelový komplex Princess of Kos bude pro letní sezónu 2020 plně zrekonstruován a bude tak...

Řecko / Kos / Mastichari. Rozlehlý hotelový komplex leží v severní části ostrova Kos, přímo u písčité pláže. Nedaleko hotelu se nachází město Mastichari, do...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.