Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Zorbas Beach

Příjemný hotel v rušném letovisku, blízko jedné z nejoblíbenějších pláží u letoviska Tigaki na ostrově Kos. Vhodné pro páry, ale i rodiny s dětmi. Hotel nabízí standardní pokoje pro 2 osoby s možností 1 přistýlky jsou vybaveny klimatizací, telefonem, TV/SAT, trezorem (za poplatek), mini ledničkou, koupelnou/WC, fénem, balkonem nebo terasou.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Zorbas Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Zorbas Beach

Tento luxusní hotel se nachází v klidném místě letoviska Tigaki, centrum je vzdáleno 1,5 km od hotelu a město Kos cca 9 km (zastávka linkového autobusu je před hotelem). Hotel leží přímo u dlouhé písečné pláže, která je od hotelu oddělená místní komunikací.

Vybavení hotelu:

Hotel Zorbas Beach se skládá z hlavní budovy a několika vedlejších budov. Součástí hlavní budovy je vstupní hala s recepcí, restaurace s terasou, bar, TV a internetový koutek, minimarket. V zahradě se nachází dva bazény, oba s oddělenou dětskou částí a terasa na slunění (lehátka a slunečníky u bazénů zdarma, na pláži za poplatek, osušky na kauci). Hotel pořádá animační programy.

Vybavení / Sport / Zábava v hotelu Zorbas:

recepce, lobby, restaurace, hlavní bar s terasou, TV/SAT místnost, internetový kout, minimarket, kadeřnictví. Pro sport a zábavu fitness centrum, sauna (za poplatek), tenis, basketbal, volejbal, minigolf, stolní tenis, biliard. Pro děti dětské hřiště, mini klub (děti od 4 l.). Hosté se mohou vykoupat ve dvou sladkovodních bazénech s oddělenou dětskou částí. Ve venkovním areálu hotelu Zorbas je situovaná i vířivka. O zábavu se stará animační tým, který připravuje různé hry během dne a taktéž večerní program.

Ubytování:

standardní pokoje pro 2 osoby s možností 1 přistýlky jsou vybaveny klimatizací, telefonem, TV/SAT, trezorem (za poplatek), mini ledničkou, koupelnou/WC, fénem, balkonem nebo terasou.

Stravování:

all inclusive. • snídaně formou bufetu • oběd formou bufetu • večeře formou bufetu • místní alkoholické nápoje – ouzo, pivo, víno, brandy a nealkoholické nápoje, káva, čaj

Náš názor:

Příjemný hotel v rušném letovisku, blízko jedné z nejoblíbenějších pláží na ostrově Kos. Vhodné pro páry, ale i rodiny s dětmi.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.