Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Katras apartmány

Moderní apartmánový dům se nachází 150 m od písčité pláže, přímo v centru Tigaki, a pouhých 50 m od autobusové zastávky do hlavního města Kos.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Katras apartmány, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha apartmánů Katras

Moderní apartmánový dům Katras se nachází 150 m od písčité pláže, přímo v centru Tigaki a pouhých 50 m od autobusové zastávky do hlavního města Kos.

Stravování

Bez stravy, možnost dokoupení. Snídaně kontinentální, večeře výběr z menu v nedaleké restauraci.

Ubytování

komfortně vybavené apartmány Katras pro tři až čtyři osoby (v některých palanda), mají vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout s lednicí a základním nádobím, rychlovarnou konvici, toaster, klimatizaci (za poplatek 6,- €/den), TV a balkon. Vysoušeč vlasů je k zapůjčení na recepci.

Vybavení a služby v apartmánech Katras

recepce, bar s TV, stolním fotbalem, šipkami a billiardem, možnost WIFI připojení. V okolí najdete mnoho restaurací, taveren, minimarketů, obchůdků a barů, na pláži je široká nabídka sportovního vyžití.ecepce, bar s TV, stolním fotbalem, šipkami a billiardem, zahrada, telefon/fax vybavení, možnost WIFI připojení. V okolí najdete mnoho restaurací , taveren, supermarketů, obchůdků a barů, na pláži je široká nabídka sportovního vyžití.

Apartmány Katras na webu

Apartmány Katras

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.