Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Mitsis Hotels Family Village

Hotel se nachází nad dlouhou oblázkovo - písečnou pláží, na kterou vede schodiště a výtah od hotelu Summer Palace. Kardamena je vzdálena cca 5 km, město Kos asi 32 km. Zastávka linkového autobusu v blízkosti hotelu. Hotelová doprava do Kardameny zdarma.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Mitsis Hotels Family Village, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Mitsis Hotels Family Village:

Nad dlouhou oblázkovo - písečnou pláží, na kterou vede schodiště a výtah od hotelu Summer Palace. Kardamena je vzdálena cca 5 km, město Kos asi 32 km. Zastávka linkového autobusu v blízkosti hotelu. Hotelová doprava do Kardameny zdarma.

Vybavení:

Rodinný hotel Mitsis Hotels Family Village poskytuje ubytování v několika budovách rozmístěných ve svahu. Celková ubytovací kapacita 218 pokojů. Dále je Vám k dispozici lobby s WiFi (zdarma), recepce, společenská místnost se satelitní TV, minimarket, internetový koutek (za poplatek), restaurace a bar s venkovní terasou. K venkovnímu vybavení patří krásný bazén s mořskou vodou a menší bazén, rovněž s mořskou vodou. Aquapark se 2 velkými a 1 malým tobogánem v sesterské Sentido Mitsis Norida Beach. U bazénu i na pláži lehátka a slunečníky zdarma.

Sport a zábava:

Zábava : Pestrý denní i večerní zábavní program, 1x týdně řecký večer. Plážový volejbal, kanoe, surfování (pouze s licencí), 2 tenisové kurty s umě lým osvětlením, stolní tenis. Za poplatek: půjčovna kol, různé vodní sporty na pláži. Pro děti : Sladkovodní dětský bazén, dětské hřiště, miniklub (od 4 do 12 let), junior klub (od 12 do 16 let, červenec, srpen - dle zájmu). Dětská židlička v restauraci. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Ubytování v Mitsis Hotels Family Village:

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): Vkusně a útulně zařízené. Telefon, satelitní TV, individuální klimatizace, chladnička, trezor k pronajmutí, fén, vana, WC, balkon nebo terasa. Studia (A2B/A3B): Prostornější, balkon, kuchyňský koutek, jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A). Rodinné pokoje (A3D/A4D): 1 prostorná a opticky rozdělená místnost s bazénem. Fén, trezor k pronajmutí, telefon, chladnička, satelitní TV, individuální klimatizace, vana, WC a balkon nebo terasa. Rodinné suite (D2A/D3A): 2 ložnice, 1 koupelna, jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A). Rodinné pokoje D(D2B/D3B): 2 ložnice v maisonettovém stylu s bazénem, 2 koupelny, jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A).

Stravování :

All inclusive. ALL inclusive : Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Všechny místní alkoholické a nealkoholické nápoje s výjimkou minerální vody v lahvích od 10:30 hod. do 24:00 hod. Snacky od 10:30 hod. do 24:00 hod. Povinnost nosit plastikové náramky. Večer je požadováno vhodné oblečení. FAMILY tip : Samostatný dětský bazén, miniklub, junior klub, dětské hřiště a herna. Dětská postýlka zdarma na vyžádání a dětské židličky v restauraci.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.