Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Nikos II

Studia a apartmány Nikos nacházející se v klidné části oblíbeného letoviska Kardamena nabízí ubytování až pro 4 členné rodiny nebo skupiny přátel. Centrum letoviska s obchůdky a restauracemi je vzdálené asi 10 minut chůze, pláž se nachází 300 metrů od domu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Nikos II , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Nikos

Hotel Nikos se studii a apartmány skládající se ze 3 budov se nachází v klidné části nedaleko písčité pláže v letovisku Kardamena, 10 min chůze od jeho centra s obchody a restauracemi a 9 km od letiště.

Vybavení hotelu Nikos

Recepce na baru, bazén, bar u bazénu, kulečník.

Vybavení studií a apartmánů

Hotel nabízí dvoulůžková studia a apartmány až pro 4 osoby. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, vybavenou kuchyňkou s konvicí a ledničkou a terasou.

Strava

Dle CK. Bez stravy.

Pláž

Studia a apartmány se nachází 300 metrů od pláže.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.