Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sol Kipriotis Village

Hotel Sol Kipriotis Village, postavený v tradičním egejském stylu v zahradách, se nachází na ostrově Kos v klidné lokalitě v blízkosti pláže v letovisku Psalidi, 3 km od hlavního města Kos a 25 km od letiště. Před hotelem je zastávka autobusu se spojením do Kosu. Hotel Sol Kipriotis Village nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, na vyžádání rodinné pokoje až pro 4 osoby. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací (15.6. – 15.9.), SAT TV, ledničkou, trezorem, telefonem, internetem, příslušenstvím na přípravu čaje/kávy a balkónem nebo terasou.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sol Kipriotis Village, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Ubytování

Hotel Sol Kipriotis Village nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, na vyžádání rodinné pokoje až pro 4 osoby. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací (15.6. – 15.9.), SAT TV, ledničkou, trezorem, telefonem, internetem, příslušenstvím na přípravu čaje/kávy a balkónem nebo terasou. Typy pokojů: 2,2+1,3

Poloha hotelu Sol Kipriotis Village:

Hotel Sol Kipriotis Village, postavený v tradičním egejském stylu v zahradách, se nachází klidné lokalitě v blízkosti pláže v letovisku Psalidi, 3 km od hlavního města Kos a 25 km od letiště. Před hotelem je zastávka autobusu se spojením do Kosu.

Vybavení:

recepce, směnárna, internetový kout, konferenční centrum, restaurace, bar, 2 bazény, bazén pro sport a vodní hry se skluzavkou, bazén s vířivkou, 2 brouzdaliště – jedno se skluzavkou, nový bazén se skluzavkou,krytý vyhřívaný bazén (duben, květen a říjen), tělocvična, plážový volejbal, mini fotbal, vodní pólo, boccia, lukostřelba, stolní tenis, mini golf, tenis, volejbal, basketbal, aerobik, vodní aerobik, 1 lekce potápění, jednou týdně lekce tenisu, masáže, sauna, jacuzzi, video hry, kulečník, jízda na koních, vodní sporty na pláži, animace, kadeřnictví, obchod se suvenýry, supermarket, klenotnictví.

Služby za poplatek:

lehátka a slunečníky na pláži, trezor, internet, masáže, sauna, jacuzzi, lekce potápění, video hry, vodní sporty, jízda na koních, lekce tenisu, kulečník, noční tenis, kadeřnictví.

Pláž u hotelu Sol Kipriotis Village

Hotel Sol Kipriotis Village je přes místní komunikaci kousek písčito-oblázkové pláže

Pro děti:

2 dětské bazény, 2 dětská hřiště, mini club, herna, TV místnost.

Stravování :

Dle CK, all inclusive Snídaně: bufetové Obědy: bufetové Večeře: bufetové All inclusive:: All inclusive: snídaně, obědy, večeře, místní alkoholické a nealkoholické nápoje, zmrzlina (10:00 – 23:00), občerstvení (10:00 – 00:00).

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.