Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Thalassa

Miniklub, dětský bazén, hřiště a pláž s pozvolným vstupem do moře, to je jen malý výčet služeb, které zaručují prožití pohodové rodinné dovolené v hotelu Thalassa v prázdninovém letovisku Lambi na ostrově Kos.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Thalassa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Thalassa

Moderně zařízený hotel Thalassa s klidnou polohou v pěkné zahradě.

Poloha hotelu Thalassa

Klidná poloha v prázdninovém letovisku Lambi. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je od hotelu oddělena pouze pobřežní promenádou (cca 150 m). Město Kos s možnostmi pro nakupování a zábavu cca 3,5 km.

Vybavení

Hotel Thalassa disponuje 138 pokoji rozdělenými do dvoupodlažní hlavní budovy a několika vedlejších budov. Přijímací hala s recepcí, společenská místnost, koutek s TV, WLAN v lobby zdarma, bar, restaurace a minimarket. V pěkné zahradě se nachází sladkovodní bazén, opalovací terasa se slunečníky a lehátky, snack bar u bazénu, částečně k dispozici s posezením. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (1A/2A): moderně zařízené pokoje (20 m2) klimatizací, trezorem (za poplatek), satelitní TV, telefonem, vanou nebo sprchou, WC, fénem, balkonem nebo terasou. Dvoulůžkové pokoje (2B): prostornější (23 m2), jinak jako1A/2A. Joker pokoje (2S): bez udání polohy, jinak jako 1A/2A. Rodinné pokoje (2C/3C): 35 m2, se dvěma ložnicemi a posezením, jinak stejné vybavení jako 1A/2A.

Stravování

Dle ck, all inclusive, snídaně, obědy a večeře formou buvizualizace fetových stolů. Pravidelně tematickévečery. V restauraci a na baru místní alkoholické nápoje a nealkoholické nápoje od 06:30 hod. do 21:30 hod. (mimo minerální vody). Káva, čaj a zákusky mezi 16 hod. a 17 hod. Večer vyžadováno vhodné oblečení.

Sport/aktivity

plážový volejbal, šipky, malý fotbal, minigolf, tenis, stolní tenis.

Zábava

denní animační program.

Děti

miniklub (od 4 let do 12 let), dětské hřiště, samostatný dětský bazén.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.